Świetne informacje w sprawie Sheamusa, Kolejny występ byłego WWE Championa w MMA, Becky Lynch i Roman Reigns w animacji WWE Studio

» WWE Superstar Sheamus otrzymał pozwolenie od lekarzy na powrót do ringu WWE i aktualnie czeka na sprowadzenie go z powrotem do telewizji. Jednak oficjele WWE będą chcieli przywrócić wrestlera z Europy dopiero wtedy, kiedy uda im się coś wymyślić dla niego. Warto zaznaczyć, że “The Celtic Warrior” po raz ostatnim pojawił się na pierwszym SmackDown po WrestleManii 35, gdzie doznał wstrząsu mózgu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zostanie on wykorzystany w nadchodzącym drafcie WWE, gdyż co jakiś czas pojawia się na live eventach WWE.

» Były WWE Champion “Jake Hager” po raz trzeci pojawi się w klatce Bellator MMA. Według informacji podanej przez ESPN rywalem Hagera będzie Anthony Garrett. Show odbędzie się 25 października bieżącego roku w Mohegan Sun – Uncasville. Jego rywal ma 29-lat i działał w Shamrock FC zanim podpisał kontrakt z Bellator MMA.

» WWE Studio oraz Paramount pracują nad wydaniem nowej animacji o nazwie “Rumble”, w której RAW Women’s Champion Becky Lynch oraz Roman Reigns będą podkładać swój głos. Oprócz nich w animacji pojawią się także: Tony Danza, Stephen A. Smith, Jimmy Tatro, Ben Schwartz i Michael Buffer. Animacja pojawi się w przyszłym roku, jednak nie znamy konkretnego terminu premiery. Oto krótki opis “Rumble”:

“Skupi się na świecie, w którym zapasy z udziałem potworów to sport globalny. Postać o imieniu Winnie stara się podążać śladami ojca, szkoląc sympatycznego, ale słabszego od siebie potwora”.