Stone Cold na temat relacji z WWE, Q&A z Kurtem Angle, Sean Waltman o spotkaniach z dziećmi, Program R’Trutha

» ‘Stone Cold’ Steve Austin wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcia, w którym wypowiedział się na temat Romana Reignsa i Brauna Strowmana oraz relacji z WWE:

”Wydaje mi się, że Roman Reigns będzie wielką gwiazdą – teraz jest gwiazdą, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce się wiele zmieni, ponieważ Roman wykonał bardzo duży postęp i stale poprawia swoje umiejętności. Wydaje mi się, że postać Romana jest aktualnie bardzo dobrze prowadzona, a jego feud z Braunem Strowmanem również mi się podoba ze względu na postawę obu zawodników. Nadal jestem częścią WWE. Mam dobry kontakt z wieloma osobami z branży wliczając w to Vince’a McMahona oraz Triple’a H”.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle wziął udział w sesji Q&A, w której wypowiedział się na temat bycia żywą legendą, możliwego powrotu do ringu, o roli na RAW:

”Nigdy o tym nie myślałem szczerze mówiąc prawdopodobnie dlatego, że nie skończyłem tego co zacząłem. W swoim zbiorniku mam jeszcze sporo paliwa i mam nadzieję, że wkrótce zobaczycie mnie w nowej roli. Oczywiście, że wrócę do ringu jednak nie wiem kiedy oraz z kim będę walczył. Moim ulubionym momentem podczas pobytu na RAW jest współpraca z Sethem Rollinsem oraz Bray’em Wyattem, czyli gwiazdami, które w przyszłości będą stanowiły o sile federacji”.

» Sean ‘X-Pac’ Waltman wystąpił gościnnie w podcaście The Tomorrow, w którym wypowiedział się na temat spotkań z chorymi dziećmi:

”Każde dziecko chore wie, że umiera, a ich ostatnią prośbą jest spotkanie ze swoim bohaterem. Lekarze tych dzieci są……, ponieważ. Ciężko jest mi o tym rozmawiać, ponieważ widok uśmiechu jaki pojawia się na twarzy chorych dzieci jest dla mnie największym zaszczytem”.

» Portal PWInsider.com donosi, że wkrótce w sieci WWE Network zadebiutuje nowy program, którego gospodarzem będzie WWE RAW Superstar R’Truth. W marcu tego roku WWE nakręciło kilka pokazów gier, których gospodarzem był R’Truth.