Stardom powróci do Stanów Zjednoczonych

0

Według informacji Williama Gardnera, Stardom powróci w tym roku do Stanów Zjednoczonych.

Show ma być zorganizowane przez NJPW i odbyć się w arenie 2300 w Filadelfii, podczas weekendu WrestleManii, 4 kwietnia. Ostatnim razem, gdy federacja Rossy’ego Ogawy gościła w USA, gala nosiła nazwę Stardom American Dream i tak też ma być zatytułowana w tym roku.

Tak prezentowała się karta American Dream w 2019 roku, gdy gala odbywała się w Nowym Jorku:

Tag Team Match

JAN (Jungle Kyona & Natsuko Tora) def. Sonya Strong & Violette

Three Way Tag Team Match

Bobi Tyler & Hana Kimura def. Brittany Blake & Britt Baker, Queens Quest (Bea Priestley & Konami)

High Speed Championship Match

Hazuki def. Dust

Wonder of Stardom Championship Match

Momo Watanabe def. Utami Hayashishita

Elimination Eight Woman Tag Team Match

STARS ( Arisa Hoshiki & Mayu Iwatani & Saki Kashima & Tam Nakano) def. Oedo Tai (Andras Miyagi & Jamie Hayter & Kagetsu & Martina

W tym roku można się spodziewać, że główną postacią show ze strony Stardom będzie Giulia, która w 2023 zaliczyła kilka występów w Stanach, które były pozytywnie odbierane przez fanów. O ile oczywiście do tego czasu będzie dalej pod kontraktem z organizacją i nie przejdzie do WWE.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl