Stardom New Years Stars: Dzień 2 – Wyniki

Za nami drugi dzień rywalizacji w ramach eventu New Years Stars w Korakuen Hall. Main eventem dzisiejszej gali Stardom był pojedynek o tytuły Goddes of Stardom, w których obronie stanęły Giulia i Syuri, a ich rywalkami były zwyciężczynie Goddess of Stardom Tag League, Hazuki i Koguma.

AZM została wykluczona z dzisiejszej gali wskutek wczorajszego brutalnego ataku Momo Watanabe.

SINGLES MATCH

Thekla def. Saki Kashima

TAG TEAM MATCH

STARS (Mayu Iwatani & Hanan) def. Cosmic Angels (Unagi Sayaka & Waka Tsukiyama)

SIX-WOMAN TAG TEAM MATCH

Donna del Mondo (Himeka & Maika & Mirai) def. Cosmic Angels (Tam Nakano & Mina Shirakawa & Mai Sakurai)

3 VS. 4 WOMAN TAG TEAM MATCH

Oedo Tai (Momo Watanabe & Starlight Kid & Ruaka & Rina) def. Queen’s Quest (Utami Hayashishita & Saya Kamitani & Lady C)

Po zakończeniu walki mikrofon wzięła Starlight Kid, która wygłosiła dość mocne oświadczenie w kierunku Queen’s Quest. Powiedziała, że chce aby QQ przestały nosić swoje maski, bo to według niej obraza dla wszystkich zawodników noszących je na twarzy.

Jak się okazało, Queen’s Quest same potem zdecydowały, że nie zamierzają już używać masek, ponieważ chcą brnąć w kierunku czegoś nowego i odciąć się od ery Momo Watanabe.

Następnie mikrofon chwyciła Momo Watanabe, która skierowała się ku Utami Hayashishity, którą chwilę później wyzwała do pojedynku na gali Nagoya Supreme 2022.

Goddess of Stardom Championship Tag Team Match

FWC (Hazuki & Koguma) def. ALK (Giulia & Syuri)

Hazuki i Koguma pojawiały się w nowych, specjalnie przygotowanych na walkę mistrzowską strojach. Pojedynek zakończył się po akcji Hazukistral, którą Hazuki wykonała na Giulii. W ten sposób FWC pokonały ALK i zdobyły tytuły mistrzowskie.

Tuż po walce, w ringu zjawiły się byłe czempionki Goddess of Stardom, Maika i Himeka, które wyzwały nowe mistrzynie do walki o świeżo zdobyte pasy.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl