Stardom New Years Stars: Dzień 1 – Wyniki

Dzisiaj rano Stardom zawitało pierwszy raz w nowym roku do Korakuen Hall. W akcji mogliśmy zobaczyć mistrzynię Wonder of Stardom, Sayę Kamitani, a także mistrzynię World of Stardom i SWA World, pogromczynię Utami Hayashishity – Syuri. W main evencie gali, AZM zmierzyła się z Momo Watanabe.

Przed startem show, w ringu pojawiła się Momo Kogho, która wyraziła chęć występów w Stardom. Jej promo przerwała Unagi Sayaka, która skonfrontowała się nowym nabytkiem federacji.

3-WAY MATCH

Koguma def. Himeka, Lady C

SIX-WOMAN TAG TEAM MATCH

STARS (Mayu Iwatani & Hazuki & Hanan) def. Oedo Tai (Saki Kashima & Fukigen Death & Rina)

TAG TEAM MATCH

DDM (Giulia & Thekla) def. Oedo Tai (Starlight Kid & Ruaka)

SIX-WOMAN TAG TEAM MATCH

Syuri & Maika & Mirai def. Cosmic Angels (Mina Shirakawa & Waka Tsukiyama & Mai Sakurai)

Po zakończeniu walki, Mirai wyzwała Syuri do walki o mistrzostwo World of Stardom. Mistrzyni rzuciła tekstem, czy Mirai naprawdę jest w stanie ją pokonać. W dodatku, mistrzyni zrzekła się tytułu SWA World, który oficjalnie został zwakantowany i wkrótce poznamy nową czempionkę. 

TAG TEAM MATCH

Queen’s Quest (Utami Hayashishita & Saya Kamitani) vs. Cosmic Angels (Tam Nakano & Unagi Sayaka)

Pojedynek zakończył się remisem po upływie 20-minutowego limitu czasowego. Po walce, Unagi Sayaka skonfrontowała się z Sayą Kamitani. Wygląda na to, że będzie ona pierwszą rywalką Kamitani w starciu o White Belt.

SINGLES MATCH

Momo Watanabe def. AZM

W końcówce walki, Momo Watanabe znokautowała swoją rywalkę mocnym kopnięciem w głowę, które doprowadziło do jej wygranej. Jak się okazało, Momo wsunęła w swój ochraniacz metalowy element, dzięki któremu wykończyła AZM.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl