STARD✪M Tokyo Dream Cinderella – Zapowiedź

Już 12 czerwca w Tokio obędzie się kolejna w tym roku gala Stardom pod nazwą Tokyo Dream Cinderella. Podczas show zobaczymy między innymi półfinały rywalizacji w Cinderella Tournament i pojedynek o mistrzostwo World of Stardom, w którego obronie stanie Utami Hayashishita, a jej rywalką będzie mistrzyni SWA World, Syuri.

CINDERELLA TOURNAMENT SEMI-FINAL MATCH

Unagi Sayaka vs. Maika

W pierwszym starciu 1/2 finału Cinderella Tournament zmierza się ze sobą wrestlerki, które będą wkrótce stanowić o przyszłości federacji. Unagi jest bliska zdobycia tytułu Future of Stardom i lada chwila o niego powalczy, natomiast Maika mierzy jeszcze wyżej, a jej głównym celem jest zwycięstwo w turnieju księżniczek. Trochę prościej wskazać tutaj faworytkę, bo w przypadku drugiego półfinału jest to o wiele trudniejsza sprawa. Myślę, że Rossy Ogawa pójdzie za kontynuacją mocnego bookingu DDM i właśnie dlatego Maika pokona Sayakę, awansując tym samym do wielkiego finału.

Mój typ: Maika

CINDERELLA TOURNAMENT SEMI-FINAL MATCH

Saya Kamitani vs. Himeka

W drugim starciu półfinałowym będziemy mieć do czynienia z pojedynkiem wrestlerek, które przeżywają w ostatnich miesiącach bardzo dobry czas. Kamitani ciągle pnie się w hierarchii Stardom i przyszłość kreuje się dla niej w kolorowych barwach. Z kolei niedawna jubilatka, Himeka, to była mistrzyni Goddess of Stardom i niesamowicie wszechstronna zawodniczka. Mam przeczucie, że Jumbo Princess wygra i w finale spotka się ze swoją tag team partnerką, Maiką, i dostaniemy starcie pomiędzy członkiniami Donna del Mondo.

Mój typ: Himeka

3-WAY MATCH

Rina vs. Hina vs. Lady C

W tak zwanym meczu uzupełniającym kartę gali, dojdzie do starcia młodych talentów Stardomu, czyli Riny, Hiny i Lady C, która postara się o pierwsze zwycięstwo w swojej karierze. Chciałbym, aby Lady w końcu odniosła swoją premierową wiktorię i ruszyła do przodu, bo od czasu debiutu w federacji jest tylko osobą, która przegrywa wszystkie starcia. Rina i Hina są jeszcze młode i ewentualna porażka nie zmieni nic w karierach obu dziewczyn. Dla C wygrana będzie dużym krokiem naprzód i otwarciem drogi przebicia w organizacji.

Mój typ: Lady C

3-WAY TAG TEAM MATCH

AZM & Momo Watanabe vs. Natsupoi & Giulia vs. Tam Nakano & Mina Shirakawa

Trochę randomowe zestawienie tag teamów, ale najwidoczniej nie było planów na solowe konfrontacje dla takich zawodniczek, jak Tam Nakano, Momo Watanabe czy AZM i Giulii, która została bez walki ze względu na udział Syuri w pojedynku z Utami w main evencie. Obstawiam, że jeśli wygrają MOMOAZ lub Cosmic Angels, to otrzymają w przyszłości title shota na pasy Goddess of Stardom.

Mój typ: AZM & Momo Watanabe

10-WOMAN TAG TEAM ELIMINATION MATCH

STARS (Mayu Iwatani & Starlight Kid & Hanan & Koguma & Rin Kadokura) vs. Oedo Tai (Natsuko Tora & Konami & Saki Kashima & Ruaka & Fukigen Death)

Ponownie będziemy świadkami rywalizacji STARS i Oedo Tai, która ciągnie się już od dobrych, kilku miesięcy. W ostatnim pojedynku eliminacyjnym na Osaka Dream Cinderella zwycięsko wyszły reprezentantki Oedo Tai, które przy okazji zwerbowały do swojej frakcji Gokigen Death, której nadały nowy przydomek. Zasady tego starcia są identyczne i przegrana stajnia będzie zmuszona oddać jedną członkinię do stajni rywalek.

Mój typ: STARS (Mayu Iwatani & Starlight Kid & Hanan & Koguma & Rin Kadokura)

WORLD OF STARDOM CHAMPIONSHIP MATCH

Utami Hayashishita (c) vs. Syuri 

W main evencie czeka nas najbardziej elektryzujący pojedynek tej gali. Mistrzyni World of Stardom kontra mistrzyni SWA World i Goddess of Stardom. Nie mam problemu ze wskazaniem faworytki, którą zdecydowanie jest Hayashishita. Kolejne miesiące przemijają, a Utami nadal dumnie utrzymuje przy sobie Red Belt i ma za sobą kilka udanych obron tytułu, który zdobyła w zeszłym roku, pokonując Mayu Iwatani. W pojedynku z Syuri powinno obejść się bez żadnych niespodzianek i czerwonowłosa liderka Queen’s Quest raczej zachowa najważniejsze mistrzostwo w federacji.

Mój typ: Utami Hayashishita