WWE NXT UK 10 czerwca 2021: Wyniki

NXT UK jak zawsze w BT Sport Studios. Dzisiaj dowiemy się, czy Meiko Satomura zrewanżuje się Kay Lee Ray i przerwie jej prawie 2 letni reign jako mistrzyni NXT UK.

NXT UK rozpoczyna mistrz tego NXT UK WALTER i ma on coś do powiedzenia. WALTER mówi, że niedawno obronił dwukrotnie pas NXT UK w jednym tygodniu, na dwóch różnych kontynentach. Jest on najdłużej panującym mistrzem w Modern Erze WWE. Walter nazywa swój pas Grand Prix prowrestlingu. Jego motywacja i misja się nie zmieniła. Walter za każdym razem, kiedy wchodzi do ringu jest prowadzony przez siłę respektowania tego pięknego sportu i będzie on mistrzem NXT UK na zawsze.

Widzimy Jordana Devlina, który jak widać dostał swoją własną szatnię, tak jak mówił Sidowi Scali.

Subculture oświadcza, że w przyszłym tygodniu Dani Luna i Flash Morgan Webster zmierzą się w tag team matchu z Jinny i Josephem Connersem.

MATCH #1
Saxon Huxley vs Jordan Devlin

Zwycięzca: Jordan Devlin

Gallus rozmawiają z Sidem Scalą. Sid mówi, że są świetni jako drużyna, ale informuje ich, że da im się sprawdzić w singles matchach. Sam Gradwell wchodzi do pokoju, przezywa Gallus i wychodzi. Wolfgang chce z nim walki. Sid mówi, że zobaczy co da się zrobić.

Pretty Deadly pojawiają się przy ringu i dołączą oni przy stole komentatorskim do Nigela McGuinessa i Andy’ego Shepherda na najbliższą walkę.

MATCH #2
Andy Wild & Dan Moloney vs Symbiosis

Zwycięzca: Symbiosis

Teoman mówi, że nie pozwoli Oliverowi Carterowi wejść w jego sprawy. Teoman mówi, że może każdego w tym rosterze wysłać do szpitala.

W przyszłym tygodniu Sam Gradwell zmierzy się z Wolfgangiem, a Joseph Conners i Jinny zmierzą się z Subculture.

Czas na main event.

MAIN EVENT
Kay Lee Ray (c) vs Meiko Satomura – o NXT UK Women’s Championship

Zwycięzca i nowa mistrzyni: Meiko Satomura