SPOILERY! Kto powrócił na RAW Reunion?

Niespodziewanie podczas wczorajszego odcinka RAW Reunion na zapleczu został zaprezentowany dyrektor wykonawczy SmackDown Eric Bischoff. W tym segmencie wystąpili także Mike Kanellis, Maria Kanellis, Ron Simmons oraz Eve Torres. Na czerwonej tygodniówce odbyło się jeszcze kilka segmentów z udziałem: Pata Pattersona, The Boogeymana, Geralda Brisco, Kelly Kelly, Candice Michelle, Meliny, Alundry Blayze, czy Teda DiBiasego. Tak prezentuje się lista gwiazd, które powróciły i wpłynęły na dużą frekwencję RAW:

* Show otworzył John Cena, który wymienił kilka tekstów rapowych z The Usos oraz Rikishim. Doprowadziło to do starcia z udziałem braci oraz RAW Tag Team Champions The Revival.

* W krótkim segmencie zostali zaprezentowani Hulk Hogan oraz Jimmy Hart.

* Na zapleczu odbył się segment z udziałem Alicji Fox, Kaitlyn, Torrie Wilson, Santino Marelli. Przy nich zjawił się Drew McIntyre, który obraził “legendy” i odszedł.

* Charly Caruso przeprowadziła wywiad z The Godfatherem, który powiedział, że nadszedł czas, aby wsiąść do pociągu Ho. Warto przypomnieć, że chwilę wcześniej Drake Maverick pokonał R’Trutha i zdobył WWE 24/7 Title.

* Christian był komentatorem w walce The Viking Raiders z Zackiem Ryderem oraz Curtem Hawkinsem, natomiast spikerem była Lilia Garcia. Booker T komentował walkę The Revival vs The Usos, Jonathan Coachman starcie Reya Mysterio z Samim Zaynem, a Jerry Lawler walkę Setha Rollinsa z AJ Stylesem.

* Na zapleczu “RAW Reunion Party” zostali zaprezentowani Kurt Angle oraz Jillian Hall.

* Podczas walki Samiego Zayna z Reyem Mysterio na arenie pojawili się Rob Van Dam, Sgt. Slaughter, Shane Helms oraz Kurt Angle. Ich obecność była spowodowana obraźliwymi słowami, jakie wypowiedział Sami podczas imprezy poprzedzającej RAW Reunion odnośnie legend WWE.

* W trakcie non-title matchu z udziałem AJ Stylesa oraz Setha Rollinsa pojawili się DX (Triple H & Shawn Michaels), a także Road Dogg BG James, Sean Waltman, Kevin Nash oraz Scott Hall.

* W krótkim segmencie na backstage’u zostali zaprezentowani Mick Foley oraz Mark Henry. Były GM RAW został zaatakowany przez “The Friend” Braya Wyatta.

* Podczas segmentu kończącego RAW “Toast to Monday Night RAW”, który rozpoczął Ric Flair pojawiło się kilka legend oraz byłych gwiazd WWE. Hulk Hogan powiedział kilka krótkich,ciepłych słów, a następnie zjawił się Steve Austin. Stone Cold wypowiedział się na temat WWE oraz fanach, którzy są dla niego jak wielka rodzina, a także poinformował o nowym piwie, które jest jego własnością.

Poniżej przedstawiamy kilka materiałów wideo z RAW: