SPOILERY! Ken Shamrock komentuje swoją walkę na BFG, Nowy mistrz na Bound For Glory?, Zapowiedź Impact Hard to Kill

» Podczas gali Impact Bound For Glory, Ken Shamrock przegrał z Moosem, a po konfrontacji za pośrednictwem portali społecznościowych skomentował swoją walkę w następujący sposób:

“Dziękuję fanom za wsparcie. Dzisiaj wieczorem dałem z siebie wszystko, ale to po prostu za mało. Nie wiem, co dalej będzie”.

Warto przypomnieć o tym, że Ken występował w federacji Total Nonstop Action w 2002 oraz 2004 roku. Jest on byłym NWA World Heavyweight Championem.

» Tej samej nocy, Ace Austin pokonał Jake’a Crista, Ace Romero, Dagę oraz Tessę Blanchard w Five-Way Ladder Matchu, dzięki czemu został nowym Impact X-Division Championem. Jest to jego pierwszy tytuł mistrzowski, jaki zdobył w federacji Impact Wrestling. Warto dodać, że poprzedni posiadacz wspomnianego mistrzostwa cieszył się z jego posiadania aż trzy miesiące.

» Podczas wczorajszej gali PPV Impact Bound For Glory ogłoszona została kolejna gala PPV o nazwie “Hard to Kill”, która odbędzie się w styczniu 2020 roku. Miejsce oraz dokładna data nie zostały jeszcze ujawnione. Poniżej przedstawiamy krótki materiał promujący show, jaki dostępny jest na oficjalnym profilu Impact Wrestling na Twitterze: