SPOILERY! Informacje dotyczące kontuzjowanych gwiazd WWE NXT

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Camp wypowiedział się na temat gwiazd WWE NXT, które w tym tygodniu nabawiły się urazów, bądź jest to część storyline’u.

* Keith Lee nabawił się urazu ręki podczas ataku ze strony The Undisputed Ery, przy użyciu stalowego krzesła. Camp poinformował, że Lee odmówił pomocy medycznej, a później ciężko było go znaleźć.

* Ochroniarz doznał obrażeń, po tym jak Lee rzucił nim o przednią szybę samochodu. Zauważono w raporcie, że zmaga się on z licznego rodzaju skaleczeniami od szyby. WWE często korzysta z lokalnych talentów, ale tożsamość tego ochroniarza nie została wyjawiona i wciąż jest wielką tajemnicą.

* Tyler Breeze doznał urazu szyi podczas triple threat matchu, w którym mierzył się z Lio Rushem i zwycięzcą Isaiahem Scottem, co zapewniło mu miejsce w starciu o NXT Cruiserweight Championship z Angelo Garzą i dwoma innymi gwiazdami NXT UK na Worlds Collide. Camp w raporcie potwierdził, że Breeze narzekał na problem z szyją, ale jego status określany jest jako “z dnia na dzień”, więc raczej będzie gotowy na przyszłotygodniowe show NXT TV.