SPOILERY: Była gwiazda WWE w AEW!, Co z kontraktem Lio Rusha?, Daty i lokalizacje następnych PPV AEW

» Podczas AEW Double Or Nothing, Tony Schiavone ogłosił podpisanie kontraktu z nowym prcownikiem. Mark Henry będzie analitykiem na AEW Rampage, kiedy show wystartuje w sierpniu na TNT. Schiavone powiedział, że fani usłyszą Henry’ego w ten piątek wieczorem na Dynamite. Schiavone zauważył również, że Henry będzie trenerem. Warto zaznaczyć, że Henry doszedł do świetnej formy i zrzucił sporo kilogramów, bo ma nadzieję na jeszcze jedną walkę.

» Na gali AEW Double or Nothing, Lio Rush zadebiutował w AEW jako Joker w Casino Battle Royale. Rush został wyeliminowany podczas walki, ale według prezesa i CEO AEW Tony’ego Khana, wrestler jest dogadany z federacją. W najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer poinformował, że Rush ma podpisany kontrakt z NJPW, gdzie występował na NJPW STRONG i brał udział w Super J-Cup. Rush nie mógł teraz występować w Japonii z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

» AEW Full Gear odbędzie się w St. Louis, Missouri 6 listopada 2021 roku. Po raz pierwszy AEW zorganizuje PPV w Gateway City. Dwie poprzednie imprezy Full Gear odbyły się odpowiednio w Baltimore i Jacksonville. Jeśli nic się nie zmieni, Full Gear 2021 będzie ostatnim PPV AEW w tym roku kalendarzowym. AEW ogłosiło takżę, że ich następne PPV All Out odbędzie się 5 września w Chicago.