Spoiler! Wyłoniona czwarta uczestniczka WWE Women’s Money in the Bank Matchu

Podczas piątkowego odcinka SmackDown odbył się pojedynek kwalifikujący do udziału w Women’s Money In The Bank ladder matchu.

Była mistrzyni kobiet WWE NXT Raquel Rodriguez pokonała Shaynę Baszler po wykonaniu Tejana Bomb. Dla Raquel jest to kolejne cenne zwycięstwo jakie odniosła na SmackDown, co sprawia że jest jedną z faworytek do zgarnięcia walizki Money in the Bank.

Rodriguez dołączyła do Lacey Evans, Alexy Bliss oraz Liv Morgan. Warto przypomnieć, że zawodniczka posiadająca „wrestlingowe nazwisko” na SmackDown zadebiutowała 8 kwietnia. Zanim do tego doszło przez sześć lat pracowała w NXT, gdzie posiadała WWE NXT Women’s Championship, dwukrotnie WWE NXT Women’s Tag Team Championship, a także jest pierwszą zwyciężczynią Women’s Dusty Rhodes Tag Team Classic wspólnie z Dakotą Kai.

Women’s Money In The Bank match został wprowadzony w 2017 roku. Tegoroczny premium live event odbędzie się w sobotę 2 lipca w MGM Grand Garden Arenie. Wydarzenie to pierwotnie zaplanowano na NFL’s Las Vegas Raiders at Allegiant Stadium.