SPOILER! Stypulacja dodana do pojedynku Mickie James i Deonny Purrazzo na Hard To Kill – Zaktualizowana karta PPV, Nixon Newell ujawnia listę dream opponentów

» 8 stycznia 2022 roku odbędzie się gala Impact Hard To Kill. Podczas tego wydarzenia w walce wieczoru obecna Impact Knockout’s Champion Mickie James zmierzy się z Deonną Purrazzo. Federacja Impact Wrestling potwierdziła, że stypulacją mistrzowskiego pojedynku będzie Texas Death Match.

Stypulacja została zatwierdzona przez Gail Kim po tym, jak w trakcie ostatniego Impact TV po raz kolejny doszło do bójki pomiędzy Mickie James, a pretendentką.

Ta dwójka rywalizuje ze sobą od dłuższego czasu. James na tegorocznym Bound For Glory pokonała Purrazzo, dzięki czemu została czterokrotną mistrzynią kobiet. Kiedy zakończy się Hard To Kill kolejnym wyzwaniem Purrazzo będzie Ring of Honor Women’s World Champion ROK-C. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy ta walka odbędzie się na evencie spod szyldu Impact Wrestling, czy innej federacji wrestlingowej.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki na pierwsze PPV od Impact Wrestling w 2022 roku:

Impact World Championship:
Moose (c) vs. W. Morrissey vs. Matt Cardona

Texas Death Match o Knockouts Championship:
Mickie James (c) vs. Deonna Purrazzo

First-Ever Knockouts Ultimate X Match:
Lady Frost vs. Jordynne Grace vs. Rachael Ellering vs. Rosemary vs. Tasha Steelz vs. Chelsea Green

Zwyciężczyni w przyszłości otrzyma title shot.

Single Match
Josh Alexander vs. JONAH

» Była wrestlerka WWE NXT Nixon Newell (dawniej Tegan Nox) za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła długą listę wrestlerów/wrestlerek, z którymi chciałaby zmierzyć się w niedalekiej przyszłości.

Na liście znalazły się między innymi takie nazwiska, jak: Eddie Kingston, Impact Knockouts Champion Mickie James, AEW Women’s Champion Britt Baker, Cash Wheeler, Thunder Rosa, Will Ospreay.

* Alex Windsor
* Ruby Soho
* Taylor Wilde
* Chris Brookes
* Deonna Purrazzo
* Rickey Shane Page
* Serena Deeb
* Mia Yim
* Mickie James
* Britt Baker
* Shane Haste
* Kiera Hogan
* Chelsea Green
* Azumi
* Allysin Kaye
* Brendan White
* Thunder Rosa
* Rachel Ellering
* Cash Wheeler
* Taya Valkyrie
* Catalina Garcia
* Jamie Hayter
* Will Ospreay
* Crazy Mary [Dobson]
* Charli Evans
* Eddie Kingston

Warto zauważyć, że Nixon Newell znalazła się w gronie siedmiu osób, które 18 listopada zostały zwolniona przez federację WWE.

Do WWE dołączyła w 2017 roku. Po trzech latach zadebiutowała w głównym rosterze tworząc drużynę z Shotzi Blackheart.