SPOILER! Kto awansował do finału AEW World Eliminator? – Zaktualizowana karta AEW PPV Full Gear, Były wrestler WWE debiutuje na Dynamite

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite, Miro pokonał Orange Cassidy’ego, dzięki czemu awansował do finału turnieju AEW World Eliminator. Na gali Full Gear, która odbędzie się 13 listopada były TNT Champion zmierzy się z Bryanem Danielsonem, a zwycięzca w przyszłości otrzyma title shot na AEW World Championship.

W trakcie pojedynku Bryan Danielson wcielił się w rolę komentatora, a po walce chciał uścisnąć dłoń zwycięzcy, lecz Miro się odsunął i zbył gest byłego wrestlera WWE. Jak wiadomo Jon Moxley miał być uczestnikiem starcia półfinałowego, ale z powodu rozpoczęcia terapii alkoholowej został zastąpiony.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV Full Gear:

AEW World Championship
Kenny Omega (c) vs. Hangman Page

AEW Women’s World Championship
Britt Baker (c) vs. Tay Conti

AEW World Tag Team Championship
Lucha Brothers (c) vs. FTR

World Title Eliminator Tournament Finals
Bryan Danielson vs. Miro

Minneapolis Street Fight
Inner Circle (Chris Jericho, Sammy Guevara, Jake Hager, Santana, and Ortiz) vs. Men of the Year, Junior Dos Santos, Andrei Arlovski, and Dan Lambert

Single Match
Darby Allin vs. MJF

» Tej samej nocy w ringu AEW zadebiutował były wrestler WWE Kalisto, który na scenie niezależnej występuje jako Samuray del Sol. Połączył siły z Aerostarem odpowiadając na open challenge rzucony przez AAA World Tag Team Champions FTR. Dla Samuraya oraz Aerostara był to pierwszy występ w All Elite Wrestling.
Warto zauważyć, że Samuray del Sol po raz ostatni w ringu pojawił się na tapingu SmackDown będąc uczestnikiem Andre the Giant Memorial Battle Royal. W kwietniu został zwolniony przez WWE. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z pojedynku o tytuły mistrzowskie.