SPOILER! Federacja AEW potwierdza kontuzję uczestniczki The Owen Hart Foundation Women’s Tournament

Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że Hikaru Shida doznała kontuzji, przez co została usunięta z The Owen Hart Foundation Women’s Tournament.

W tym tygodniu na tapingu AEW Rampage, Tony Schiavone przeprowadził rozmowę z TBS Champion Jade Cargill z The Baddies (Kiera Hogan i Red Velvet). W rozmowie potwierdzono również, że Hikaru Shida nabawiła się kontuzji, więc zostanie zastąpiona przez Kris Statlander.

W pierwszej rundzie turnieju The Owen Hart Foundation Women’s, Kris zmierzy się z Red Velvet. Ten pojedynek zaplanowano na piątek 20 maja.

Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w sprawie kontuzji wspomnianej zawodniczki. Portal PWInsider.com informuje, że do urazu doszło 27 kwietnia na odcinku Dynamite podczas rywalizacji z Sereną Deeb w Philly Street Fight. Media społecznościowe informują, że wrestlerka aktualnie przebywa w Japonii i jest aktywna.

Hikaru w pojedynku kwalifikacyjnym do The Owen Hart Foundation Women’s pokonała Julię Hart. Kris Statlander nie uczestniczyła w kwalifikacjach, a mimo wszystko weźmie udział w turnieju i w najbliższy piątek na Rampage zmierzy się z Red Velvet.