Spirit Squad zwolniony, Wywiad z Nevillem, Wyniki Progress Wrestling, Nowe pasy TT i wiele więcej…

» Członkowie drużyny Spirit Squad, Kenny oraz Mikey zostali odsunięci od występów w WWE TV na stałe, ponieważ nie są już potrzebni. Warto wspomnieć o tym, że panowie powrócili do federacji w 2016 roku i zostali wmieszani w konflikt The Miza z Dolphem Zigglerem.

» Była TNA Knockout Tag Team Champion Lacey Von Erich otrzymała rolę w filmie zatytułowanym ”Girl Games”, do którego scenariusz przygotował Sean Patrick Cannon. Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ.

» WWE Cruiserweight Champion Neville w rozmowie udzielonej dla The Mirror wypowiedział się na temat pojedynku z Austinem Ariesem, który odbędzie się podczas WrestleManii 33:

”Znowu słyszę ludzi rozmawiających na ten temat i używających słowa dream match, dream scenario, long time coming, whatever it may be. Widzę, że Austin Aries powoli wymyka się spod mojej kontroli, więc na WrestleManii 33 będzie najlepsza okazaj by go utemperować. Nie spodziewajcie się 20, 30-minutowego pojedynku, ponieważ zamierzam się go pozbyć już na samym początku, aby nikt nie miał złudzeń. Mistrz jest tylko jeden”.

» Federacja Progress Wrestling poinformowała o wprowadzeniu nowego wyglądu Tag Team Championship. Obecnymi mistrzami tt są: Trent Seven oraz WWE UK Champion Tyler Bate:

» Podczas wczorajszego odcinka PROGRESS Wrestling Will Ospreay został pokonany przez Jimmy’ego Havoca przez co prawdopodobnie odejdzie z federacji, jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona.

» PROGRESS Wrestling
Chapter 46: I Like To Chill Out Here And Shoot Some Dinosaurs – Wyniki

1. Nathan Cruz & Zack Gibson def. El Ligero & Dave Mastiff

2. Toni Storm def. Dahlia Black o wejście do finału PROGRESS Women’s Champonship tournament

3. Travis Banks def. Jack Sexsmith

4. Mark Haskins def. Axel Dieter Jr.

5. Jimmy Havoc def. Will Ospreay w “Fans Bring the Weapons” matchu – “Loser Leaves PROGRESS”.

6. Trent Seven & Tyler Bate def. Jim & Lee Hunter i zachowali PROGRESS Tag Team Championships.

7. Matt Riddle def. WALTER i zachował PROGRESS Atlas Championship

8. Pete Dunne def. Mark Andrews i zachował PROGRESS World Championship