Spekulacje na temat przyszłości frakcji Imperium

» WWE podobno rozważa możliwość przeniesienia Imperium z WWE NXT 2.0 do głównego rosteru.

W tym tygodniu w odcinku post-Stand & Deliver doszło do spięć między Marcelem Barthelem i Fabianem Aichnerem. Doprowadziły one do tego, że Aichner opuścił arenę w trakcie rywalizacji Imperium z The Creed Brothers. W dalszej części programu Barthel zwrócił się do Gunthera z pretensjami, które dotyczyły zachowania Aichnera, ale Gunther odpowiedział mu, że muszą się pozbierać. Dawniej WALTER  zasugerował, iż nie chce, aby coś rozpraszało jego uwagę przed walką z mistrzem NXT Bronem Breakkerem.

W aktualizacji, nowy raport z Fightful Select zauważa, że były ostatnio rozmowy dotyczące wprowadzenia członków Imperium do głównego rosteru. Jednakże, rozmowa dotyczyła Gunthera i Barthela, którzy otrzymają powołanie, lecz bez Aichnera.

Zauważono również, że Imperium prawdopodobnie wyląduje na SmackDown, ponieważ jest to miejsce docelowe dla grupy.

Gunther przeniósł się do Stanów Zjednoczonych na początku tego roku i rozpoczął pracę w głównym brandzie NXT jako pełnoetatowy wykonawca dołączając do Aichnera i Barthela. Mówi się, że od czasu przeprowadzki Gunthera, plan był taki, że prędzej czy później wyląduje na RAW lub SmackDown.

Nie wiadomo jeszcze dlaczego WWE wyrzuca Aichnera z grupy, ani co może mieć dla niego w planach.

Podczas sobotniej gali Stand & Deliver Gunther pokonał LA Knighta w walce singlowej, a Aichner i Barthel stracili NXT Tag Team Titles na rzecz MSK w walce Triple Threat, w którą zaangażowani byli również The Creed Brothers. Barthel i Aichner przegrali z The Creed Brothers na wczorajszym NXT, podczas gdy Gunther nie sprostał Breakkerowi w głównym wydarzeniu.

Nie wiadomo, kiedy Imperium otrzyma powołane, ale będziemy Was informować na bieżąco.