Śmierć Gran Apacha, Tapingi WWE UK, Gwiazdy na Slammiversary, Jack Evans kontuzjowany?, Zapowiedź NJPW Dominion, Poważny uraz Yoshihiro Takayamy

» W wieku 58 lat zmarł Gran Apache, znany głównie z występów w AAA. Więcej o legendarnym wrestlerze Lucha Libre można poczytać tutaj.

» Wczoraj oraz dziś w Norwich odbywają się tapingi do WWE UK. Dave Meltzer poinformował że prędzej czy później zobaczymy te gale na WWE Network, tymczasem już wiadomo że na NXT Takeover w Chicago dojdzie do WWE UK Championship Matchu, poniżej dwa pojedynki zapowiedziane na dzisiejszą galę, po których będzie wiadomo kto zmierzy się w Chicago o owy pas.

Tyler Bate vs Mark Andrews – WWE UK Championship Match
Trent Seven vs Pete Dunne – #1 Contender’s Match

» Impact Wrestling ogłosiło, że na gali Slammiversary zjawią się wrestlerzy Pro Wrestling NOAH, a to oczywiście wskutek współpracy tych dwóch federacji. Spekuluje się że będą to Naomichi Marufuji oraz Taiji Ishimori, bo właśnie ta dwójka zaraz po ogłoszeniu zaczęła obserwować na twitterze Jeffa Jarretta, a ten odpowiedział tym samym.

» Do przedziwnej sytuacji doszło na gali Meksykańskiego Crash. Na piątkowej gali federacji wyglądało na to, że Jack Evans doznał bardzo poważnego urazu i opuścił ring na noszach, ale jak informuje Pro Wrestling Sheet, cała akcja to najprawdopodobniej..storyline. Ponoć takie informacje strona dostała od wielu różnych źródeł, a Evans na zapleczu zachowywał się normalnie. Tutaj link do całego incydentu:

» NJPW ogłosiło już dwie najważniejsze walki Czerwcowego Dominion. W rewanżach z Wrestle Kingdom11, Hiroshi Tanahashi zmierzy się z Tetsuyą Naito a Kazuchika Okada z Kennym Omegą, a na szali będą rzecz jasna kolejno pasy IWGP Intercontinental i IWGP Heavyweight. Gala odbędzie się 11 Czerwca w Jo-Hall w Osace, a resztę walk poznamy prawdopodobnie po zakończeniu turnieju Best Of The Super Juniors, czyli 3 Czerwca.

» Kolejna niepokojąca kontuzja w Japonii, tym razem na gali DDT. Yoshihiro Takayama doznał na sobotniej gali federacji dość poważnego urazu szyi i opuści Fortune Dream 4, o czym poinformował Kenta Kobashi. Nie wiemy jednak póki co jak bardzo poważna jest to kontuzja.

autor: