Sin Cara: Pewnego dnia chciałbym wrócić do WWE, JBL: The Undertaker był liderem szatni WWE, Wielki tag team zawitał na Final Battle 2021

» Były WWE Superstar Sin Cara udzielił wywiadu dla TUDN Mexico, w którym wyjawił, że chciałby wrócić do federacji Vince’a McMahona.

Zachowałem dla siebie całe doświadczenie zdobyte w WWE. Jestem osobą, która bez względu na to, co się wydarzyło, potrafię okazać swoją wdzięczność. Dali mi okazję nie bez powodu, prawda? Zobaczyli coś we mnie, więc jestem im wdzięczny. Szczerze mówiąc pobyt w WWE był świetnym i wspaniałym doświadczeniem. Jeśli pewnego dnia zaproszą mnie ponownie do siebie, zaakceptuje propozycję. Co się dzieje, kiedy ktoś kończy współpracę z WWE? Zazwyczaj chodzi o rasizm.

» WWE Hall of Famer JBL wystąpił w podcaście Two Man Power Trip of Wrestling, w trakcie którego wypowiedział się na temat The Undertakera jako lidera szatni WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILER! Kto zdobył ROH Original World Championship na Final Battle?

Są faceci, którzy posiadają w sobie Cool Hand Luke’a. Ludzie dostrzegają również w nim autorytet, ponieważ nigdy nie nadużywał powierzonej mu władzy. Jest facetem, którego chcesz chętnie oglądać i słuchasz z uwagą. Zalicza się do wspaniałych przywódców pod każdym względem. To dobry człowiek, jest mądrym facetem i podejmuje dobre decyzje. W Johna Cenę niewielu wierzyło. Pamiętam, że pewnego dnia Vince zapytał mnie, jak się ma John Cena? Odpowiedziałem – stary to twój facet. On był tak dobry, że stał się jednym z najlepszych wykonawców na świecie. Kiedy pierwsze raz spotkałem się z nim, nie zauważyłem tej zmiany, jaka w późniejszym czasie się dokonała. To było trudne.

» Podczas wczorajszej gali ROH PPV Final Battle niespodziewanie pojawili się FTR (Dax Harwood i Cash Wheeler).

Do zaistniałej sytuacji doszło po tym, jak The Briscoe Brothers pokonali Matta Tavena oraz Mike’a Bennetta zdobywając ROH Tag Team Championship. Dla braci był to dwunasty title reign z tytułami drużynowymi. W momencie kiedy Mark i Jay celebrowali zwycięstwo do ringu przybyli Dax oraz Cash. Między wrestlerami doszło do brawlu, co może świadczyć, że w kwietniu obejrzymy starcie z udziałem dwóch doskonałych drużyn.