Sin Cara o niechęci dywizji Cruiserweight wobec Enzo Amore, Booker T vs maskotka Houston Rockets, Mount Rushmore we wrestlingu, WWE 2K18 na PC

» WWE SmackDown Superstar Sin Cara w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard wypowiedział się na temat niechęci dywizji Cruiserweight wobec Enzo Amore:

”Szczerze mówiąc nie jestem pewien co tam się dzieje. Może wydaje mi się, że nie jest wystarczająco dobrym zawodnikiem by tuż po przybyciu na 205 Live zdobyć Cruiserweight Championship? Ja nie jestem osobą odpowiedzialną za ocenianie. Jedyne co mogę powiedzieć to tylko to, że życzę mu wszystkiego najlepszego w karierze i mam nadzieję, że ta sytuacja uczyni go jeszcze lepszym zawodnikiem”.

» W zeszły piątek WWE Hall of Famer Booker T pojawił się na meczu Houston Rockets, podczas którego zmierzył się z maskotką drużyny w siłowaniu na rękę tak zwanym arm wrestlingu. Pojedynek tej dwójki zakończył się remisem co możecie zaobserwować w poniżej zamieszczonym materiale wideo:

» WWE Hall of Famer Ric Flair za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie Mount Rushmore – profesjonalnego wrestlingu:

» Koniec czekania, ponieważ gra WWE 2K18 jest już dostępna dla WWE Universe na całym świecie dla takich platform jak: Playstation 4, Xbox One oraz Windows PC. Więcej informacji znajdziecie na stronie wwe.com po kliknięciu w ten LINK.