Shotzi usunęła swoje konto na Twitterze

Podczas wydarzenia na żywo Premium Money in the Bank w miniony weekend, Shotzi rywalizowała w women’s Money in the Bank ladder matchu. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalny charakter ladder matchu, nie każde zaplanowane posunięcia poszły zgodnie z planem, a Shotzi wykonała konkretny ruch, w którym zarówno ona, jak i inna zawodniczka Alexa Bliss wylądowały niezręcznie na ringu.

Incydent doprowadził niektórych fanów do ataku na Shotzi w mediach społecznościowych, mówiąc, że między innymi powinna zostać zwolniona za swój występ. Shotzi odpowiedziała tym fanom na Twitterze w poniedziałek, mówiąc, że „nie jest robotem do uprawiania zapasów” i nakreślając trzy rzeczy, na których jej zależy, po walce – „Czy wszyscy są bezpieczni? Czy wszyscy dobrze się bawili? Czy tłum zareagował?” Potwierdziła, że „nikt nie został ranny”, ale że „musiała mieć kilku przyjaciół, którzy otarli łzy z mojej twarzy”, dopóki nie przypomniała sobie, kim jest.
Dzień później Shotzi usunęła swoje konto na Twitterze:

 

Nie potwierdzono, czy komentarze, które Shotzi otrzymała po Money in the Bank, były powodem, dla którego usunęła swoje konto, czy też inny czynnik wszedł w grę wczoraj po jej odpowiedzi, ale nie byłaby pierwszą, która nagle odeszła z Twittera po uporaniu się z nadmiernym stopniem publicznej krytyki. Shotzi rywalizowała w ladder matchu u boku Bliss, Lacey Evans, Asuki, Raquel Rodriguez, Becky Lynch i ostatecznej zwyciężczyni, Liv Morgan. Morgan zdobyła później „SmackDown” Women’s Championship, co oznaczało pierwsze ważne zwycięstwo w jej karierze WWE.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Obseswuj nas na: facebook.com/mywrestlingpl