Shawn Michaels chętny na jeszcze jedną walkę!

HBK Shawn Michaels, który zakończył swoją karierę po porażce z The Undertakerem na WrestleManii 26, oznajmił w ostatnim wywiadzie udzielonym dla Sky Sports, że gdyby dostał poważną ofertę na jeszcze jedną walkę w WWE, przyjąłby ją.

Jest to bardzo odmienne do tego o czym mówił przez cały czas od momentu swojego odejścia. Michaels nigdy nie chciał powracać, ani na dłużej, ani na jedną walkę. Co więc takiego wydarzyło się, że teraz HBK zmienił zdanie?

“Jestem na emeryturze od 8 lat i kiedy minęło 5 lat sądziłem, że ludzie wciąż będą mnie pytać o powrót, ale przestali. Myślę, że jest to jedna z tych rzeczy o których mówi się never say never i gdyby było to coś jednorazowego, mógłbym na to rzucić okiem. Musiałoby to być zrobione we właściwy sposób i tylko na jedną walkę. Ludzie musieliby wtedy zaakceptować to, że nie zobaczą Showstoppera, czy Mr. WrestleManii i że mam teraz 52 lata.” – oznajmił Michaels.

Przyznał także, że najbardziej możliwą ku temu sytuacją byłby tag team match przy okazji kolejnego powrotu DX, aczkolwiek obecnych jest również kilka znaczących gwiazd, z którymi chciałby się zmierzyć. HBK ma na myśli AJ Stylesa, Daniela Bryana czy Johnny’ego Gargano.

Co o tym sądzicie? Czy doczekamy się jeszcze jednej walki Shawna Michaelsa w WWE?