Shane McMahon dyrektorem wykonawczym RAW?, Były mistrz wagi ciężkiej UFC blisko WWE, WWE przywróci Talking Smack?

» Według Alexa McCarthy’ego, Shane McMahon może zastąpić Bruce’a Pricharda na stanowisku dyrektora wykonawczego Monday Night Raw. Prichard to wiceprezes WWE i dyrektor wykonawczy RAW i SmackDown, który objął władzę nad poniedziałkową galą po zwolnieniu Paula Heymana w czerwcu tego roku.

Prichard, który początkowo zastąpił Erica Bischoffa na stanowisku dyrektora wykonawczego SmackDown w październiku zeszłego roku, podobno teraz „chce się odciążyć” i skupić się na jednym programie.

„Jedno ze źródeł w WWE powiedziało mi, że Shane jest rozważany jako nowy dyrektor wykonawczy RAW. Miałby przejąć te stanowisko od Bruce’a Pricharda, który pozostanie skoncentrowany na SmackDown. Kolejną warstwą tej historii jest to, że Prichard nie ukrywał faktu, że chciałby odciążyć się od ilości pracy, ponieważ teraz pracuje długimi godzinami”.

» Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier potwierdził, że nadal interesuje się możliwością występów w WWE. Sama federacja nadal jest zainteresowana sprowadzeniem Cormiera szczególnie teraz, gdy praktycznie ogłosił swój koniec przygody z MMA.

„To by nie była moja emerytura. To byłyby wakacje”.

Pojawienie się Cormiera w Royal Rumble Matchu w 2021 roku miałoby sens dla federacji, a sam Cormier powiedział, że bardzo chciałby pojawić się w 30-osobowym pojedynku.

„Bardzo chciałbym mieć swój moment na Royal Rumble, w których wrzucam gościa w liny i wyrzucam go clotheslinem, albo eliminuję kogoś dropkickiem przez górną linę. A później oberwę i zostanę wyrzucony. Pozwólcie mi kogoś pościgać, walnąć go clotheslinem from hell jak Bradshaw-Layfield i wyeliminować tak kogoś z Royal Rumble, a potem mnie wyrzućcie. Wrestling? Wchodzę w to.”

Cormier i WWE rozmawiali już ze sobą w 2019 roku, ale nic wtedy z tego nie wyszło. Zaproponowano mu również miejsce w WWE Backstage, zanim FS1 zakończyło emitowanie tego show.

» Odkąd Talking Smack został zdjęty z anteny w 2017 roku, wielu fanów głośno domagało się powrotu programu. PWInsider.com ujawnia, że WWE może przywrócić program już w tym miesiącu.

Ponoć już od stycznia powadzone są rozmowy w sprawie przywrócenia Talking Smack. Jednak nadal federacja nie zdecydowała się na ten krok. W czasie emisji programu w studiu znajdowali się ówczesny GM SmackDown – Daniel Bryan i Renee Young w roli prowadzącej. Wiemy już, że Renee opuszcza WWE, więc federacja w razie powrotu programu, będzie musiała znaleźć zastępstwo.