Trwają negocjacje odnośnie transmisji RAW i SmackDown, The Young Bucks o ewentualnej karierze w WWE, Usunięty filmik z Rondą Rousey i Goldustem, Spoiler z Impact Wrestling

» World Wrestling Entertainment i NBC Universal są blisko sfinalizowania umowy, która pozwoliłaby zatrzymać RAW w USA Network. Jak informuje, The Hollywood Reporter, nowa umowa dotyczyć ma tylko i wyłącznie RAW nie wliczając w to SmackDown. Jeśli zaś chodzi o niebieską tygodniówkę, tutaj faworytami do nabycia praw do niej są FOX, Facebook i Amazon. Dodatkowo Dave Meltzer zauważył, że FOX jest dodatkowo zainteresowane także prawami do RAW, ponieważ ostatecznie umowa z NBC Universal nie została jeszcze sfinalizowana. Ich obecny kontrakt wygasa w dniu 30 września 2019 roku i opiewa się aktualnie na 150 milionach dolarów rocznie. Wszystko ma zostać podpisane na rok przed końcem umowy, więc do września br. powinnyśmy dowiedzieć się już czegoś więcej.

» W jednym z ostatnich wywiadów, The Young Bucks opowiedzieli trochę o ich ewentualnej karierze w WWE. Ponoć gdy podpisali kontrakt z Ring of Honor w listopadzie ubiegłego roku, chwilę po tym, skontaktował się z nimi AJ Styles z nadzieją, że nie mają obecnie żadnego kontraktu. Ci wyznali mu jednak, że właśnie go podpisali, aczkolwiek tylko na dwa lata. Nie wiadomo do tej pory, czy WWE było na ten moment zainteresowane ściągnięciem do siebie Bucksów, ale według opinii Matta i Nicka, Styles chciał im to załatwić. W trakcie wywiadu obaj powiedzieli także, że odejście Andersona, Gallowsa i właśnie Stylesa było dla nich dużym ciosem, gdyż nie spodziewali się, że do tego dojdzie. Obecnie kontakt między nimi już nie jest taki jak kiedyś. Inna sprawa, sami zastanawiali się nad swoją ewentualną karierą w WWE i stwierdzili, że byłoby to dla nich ciężkie, ponieważ lubią być niezależni. “To tak jakbyś dał komuś kluczyk od swojego samochodu” – powiedział jeden z braci. Ciężko więc stwierdzić, jak naprawdę zareagowaliby na propozycję ze strony WWE.

» Być może część z Was zauważyła, że na oficjalnym twitterowym koncie WWE opublikowany został fragment treningu Rondy Rousey z Goldustem. Miało to miejsce przed live eventem w Austrii. Wspomniany filmik został jednak usunięty w przeciągu kilku godzin. Wciąż można go jednak obejrzeć na YouTube:

» Na koniec spoiler z wczorajszego odcinka Impact Wrestling. W openerze, fani zgromadzeni w Orlando na Florydzie oraz przed telewizorami zobaczyli starcie o pasy mistrzowskie Impact Tag Team. Posiadacze tytułów, Eli Drake i Scott Steiner zmierzyli się z Z&E, czyli DJZ i Andrew Everettem. Jesteście ciekawi kto wygrał? Kliknijcie w TEN LINK i zobaczcie sami! 😉