Shane McMahon bez kontraktu z WWE, Walka Carlito z gali CWA, Ogłoszenie Rey’a Mysterio, Kogo i co zobaczymy na WrestleManii 32?, Sprawa Rica Flaira z 2014 roku unieważniona i wiele więcej!

» Pojawiły się pogłoski jakoby Shane McMahon nie był naprawdę zakontraktowany z WWE. Wzbudziło to liczne spekulacje czy możliwa jest w takim razie walka Shane’a z Umarlakiem. Pogłoski uciął przedstawiciel PWInsider.com który ogłosił, że Shane otrzymuje około 120 tys. dolarów za swoje usługi, jednakowoż kontraktu nie ma. Walka ma być jednak niezagrożona.

» Ostatnio na gali CWA były 2 krotny mistrz WWE Tag Team oraz były mistrz Interkontynentalny zmierzył się z Jeremy’m Prophet’em. Mowa oczywiście o… Carlito. Poniżej możecie zobaczyć tę walkę:

» Jeśli zaś mowa o byłych zawodnikach organizacji Vince’a swoje ogłoszenie dał ostatnio Rey Mysterio. Ogłosił iż, zmierzy się z Kurt’em Angle’m podczas gali „UR Fight”. Poprosił, aby fani zaprojektowali dla niego maskę którą włoży podczas walki. Wybraniec otrzyma darmowy bilet na tą galę, a także będzie mógł wejść do ringu z Rey’em!

Jaki powrót najchętniej zobaczylibyście w WWE? Zapraszamy do dyskusji.

» Jeśli chodzi o WrestleManię 32 to na tej gali powinniśmy zobaczyć:

Jeśli chodzi o legendy WWE:

-Shawn Michaels,

-Stone Cold,

-Mick Foley,

Ponadto do karty walk zostać ma dodana walka The League of Nations vs The New Day o pasy Tag Team.

» Jak zapewne pamiętacie na specjalnej gali WWE RoadBlock ma odbyć się walka pomiędzy Deanem Ambrose a Triple H. (Spoiler *zaznacz, aby przeczytać*): Plany zakładają że, Triple H przypnie Deana Na RoadBlock zobaczymy także walkę Bray Wyatt vs Brock Lesnar.

» Ostatnio do mediów wypłynęła informacja jakoby Sami Zayn miał zadebiutować na WrestleManii. Możliwe, że wystąpi podczas Andre The Giant Memorial Battle Royal. Pewne natomiast jest to, że Sami zawalczy przeciwko Shinsuke Nakamura 2 noce przed WrestleManią.

» Wracając natomiast do karty walk WWE RoadBlock została dodana walka o pasy tag team NXT pomiędzy mistrzami “The Revival” a Colinem Cassidym i Enzo Amore.

» PwInsider.com podał do informacji, że sprawa Rica Flaira w związku z oszustwami podatkowymi oraz z powodu nie zapłacenia alimentów swojej byłej żonie została unieważniona. WWE Hall of Famer Ric Flair został aresztowany właśnie z tego powodu w 2014 roku.