Info na temat lidera Cenation, Anderson i Gallows w WWE po WM32?, Tajemniczy zawodnik Battle Royal na WM32, Obecna sytuacja Luke’a Harpera, Następne tapingi TNA Impact Wrestling

» Jak donosi PWInsider.com, John Cena jest już gotowy do powrotu na ring WWE. Wielu (ja również 🙂 ) ma nadzieję że, nastąpi to już w tą niedzielę na WrestleManii 32. Czy to nastąpi możecie przekonać się oglądając transmisję, do tego celu polecamy WWE Flash – PL.

» Wiele źródeł z kręgów WWE donosi jakoby było możliwe, że Karl Anderson oraz Doc Gallows mogą zjawić się w WWE już w tapingach telewizyjnych niedługo po WrestleManii.

» Shane McMahon za pośrednictwem Twittera ogłosił, że znajduje się już w Dallas, i jest gotowy do walki z The Undertakerem.

» PWInsider.com twierdzi, że bardzo możliwym tajemniczym zawodnikiem na Andre The Giant Memorial Battle Royal jest Cesaro. Co wy o tym sądzicie? Komentujcie 🙂

» Jak pamiętamy Luke Harper jest obecnie kontuzjowany, lecz jak donoszą źródła bliskie WWE nie jest to tak poważna kontuzja jak początkowo sądzono. Luke jednak nie wróci szybko, gdyż WWE ma wobec niego inne plany.

» TNA ogłosiło, że ich kolejne nagrania odbędą się 21, 22, 23 i 24  kwietnia. Jak pamiętamy TNA długo już nie nagrywało tapingów. Wiemy również, że organizacja straciła wielu ważnych zawodników w ostatnim czasie.