Seth Rollins o zakończeniu feudu z Bray’em Wyattem, Dlaczego WWE inwestuje w indyjski rynek?, 11-lecie The Miza w WWE, Mistrz WWE IC w Madden All-Star Challenge

» WWE RAW Superstar Seth Rollins gościnnie pojawił się w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat feudu z Bray’em Wyattem:

”Wydaje mi się, że pierwotne plany dotyczące mojego konfliktu z Bray’em Wyattem zakładały iż będziemy mieli okazję do współpracy przez kilka gal Pay Per Views, ale nie wiem co się stało :/ Co się zmieniło i skończyło się na tym, że zostałem włączony do innej rywalizacji co oczywiście wpłynęło korzystnie na rozwój mojej kariery. Minął prawie miesiąc od zakończenie mojego konfliktu z Bray’em, a ja wciąż nie wiem, dlaczego doszło do tego tak szybko”.

» Jeśli nie wiecie, dlaczego federacja World Wrestling Entertainment tak bardzo inwestuje w indyjski rynek to odpowiedź możecie znaleźć w poniższym materiale wideo z uczestniczką Mae Young Classic, Kavitą Devi:

Jej pojedynek z Dakotą Kai w pierwszej rundzie Mae Young Classic został obejrzany prawie 1.5 miliona razy. A oto jak prezentują się pozostałe starcia pod względem odsłon:

Princesa Sugehit vs Kay Lee Ray – 106K

Toni Storm vs Ayesha Raymond – 61K

Kairi Sane vs Tessa Blanchard – 47K

Abbey Laith vs Jazzy Gabert – 42K

Piper Niven vs Santana Garrett – 35K

Zeda vs Shayna Baszler – 34K

Serena Deep vs Venessa Borne – 32K

Mia Yim vs Sarah Logan – 25K

Rachel Evers vs Marti Belle – 23K

Xia Li vs Mercedes Martinez – 20K

Taynara Conti vs Lacey Evans – 15K

Bianca Belair vs Sage Beckett – 15K

Rhea Ripley vs Miranda Silinas – 13K

Candice LeRae vs Renee Michelle – 9.4K

Nicole Savoy vs Reina Gonzalez – 6.7K

» WWE Superstar The Miz za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że dokładnie 1 września 11 lat temu zadebiutował w federacji World Wrestling Entertainment, a jego przeciwnikiem był Tatanka. W ciągu swojej długoletniej przygody z WWE zyskał takie osiągnięcia jak:

1x WWE Champion
7x WWE Intercontinental Champion
6x WWE Tag Team Champion
2x WWE United States Champion
Zwycięzca Money in the Bank w 2010 roku
25th WWE Triple Crown Champion
5th WWE Grand Slam Champion
2004 Tough Enough runner-up
2x Wrestling Observer Newsletter Most Improved Wrestler
Headlined WrestleMania XXVII as WWE Champion
Od debiutu nie przegrał na WrestleManii w Singles Matchu

» WWE Superstar The Miz wystąpił gościnnie w serii Madden All-Star Challenge, która regularnie pojawia się na kanale UpUpDownDown. Przeciwnikiem mistrza IC był Malcolm Butler, czyli zawodnik New England Patriots: