Sawyer Fulton opowiada o swoim zwolnieniu z WWE, Apollo Crews uczestnikiem PCW Road To Glory, Niespodziewany powrót na Monday Night RAW

» Były WWE NXT Superstar Sawyer Fulton wystąpił gościnnie w podcaście Pancakes and Powerslams, w którym wypowiedział się na temat zwolnienia z WWE:

”Kiedy uświadomiono mi, że jestem pierwszy w kolejce do zwolnienia, szczerze mówiąc w tamtym momencie zostało mi tylko odliczanie czasu. Nie wydaje mi się, że to było złośliwe, ponieważ nigdy nie miałem nic przeciwko WWE. Nauczyłem się od nich wiele i dorastałem tam jako performer”.

» Federacja PCW UK za pośrednictwem twittera ogłosiła, że jednym z uczestników turnieju PCW Road To Glory, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku będzie WWE Superstar Apollo Crews:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka Monday Night RAW w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące powrotu do ringu byłych mistrzów tag teamowych NXT The Revival, którzy od dłuższego czasu byli nieobecni w telewizji ze względu na kontuzję, z jaką zmagał się Scott Dawson. Warto zaznaczyć, że jego tag team partner Dash Wilder w tym czasie odbył kilka solowych pojedynków jednak z reguły w nich przegrywał.