Ryback o powrocie Hulka Hogana do WWE, Ethan Carter III o zbliżającym się TakeOver, Jak się ma Vader po zabiegu?

» Były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Hulka Hogana do WWE:
”Jeśli on chce ponownie znaleźć się w WWE to jest to właściwy krok. Jestem pewien, że to wcześniej czy później nadejdzie. WWE musi omówić tą sytuację z poszczególnymi sponsorami. Hulk zrobił bardzo wiele dla WWE i jeśli chodzi o przyciąganie uwagi to jest on mistrzem. Myślę, że Vince McMahon jest wdzięczny Hulkowi za to co dla niego zrobił”.
» Ethan Carter III za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący sześcioosobowego Ladder Matchu o WWE NXT North American Championship. Walka ta odbędzie się w przyszłym tygodniu na TakeOver w Nowym Orleanie. Udział w niej także wezmą: Killian Dain, Lars Sullivan, Ricochet, Adam Cole oraz The Velveteen Dream.
In one week.
Only one winner.
Only one ascends the ladder.
Only one @WWENXT North American Champion.
Only one is the “Top 1%.”#NXTTakeover #nx3 pic.twitter.com/wdSgzJSKhr
— ecIII (@therealec3) 31 marca 2018
» Były WCW & WWE Superstar Vader za pośrednictwem Twittera opublikował aktualizację swojego stanu zdrowia:
5 days since my surgery & it has been some the worst pain I have ever endured. The Hospital staff has been excellent and my surgeon was fantastic. I am greatful for the life I’ve had & the opportunitny to continue to live. THANK YOU JESUS. https://t.co/vA6VyYDrHZ
— Big Van Vader (@itsvadertime) 31 marca 2018
”Personel szpitala był doskonały, mój chirurg był fantastyczny. Jestem im wdzięczny za życie oraz możliwość jego kontynuowania. Dziękuję Ci, Jezu”.
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.