Moose opowiada o ECIII, Stephanie McMahon opowiada o nadejściu ery PG, Zmiana daty premiery filmu Fighting with My Family

» Impact Wrestling Star, Moose udzielił wywiadu dla WSVN-TV Entertainment, w którym wypowiedział się na temat przejścia Ethana Cartera III do WWE:

”Rozmawiamy ze sobą niemalże każdego dnia. Jestem szczęśliwy z sukcesu, jaki udało mu się osiągnąć. Bardzo dobrze sobie radzi z nowym towarzystwem. Każdy wiedział, jak ogromnym potencjałem dysponuje. Ethan wygląda jak grecki bóg, on świetnie posługuje się mikrofonem, a jego praca w ringu również wygląda niesamowicie. On jest stworzony do wielkich rzeczy”.

» Stephanie McMahon wypowiedziała się na temat nadejścia ery PG, która rozpoczęła się w 2008 roku i trwa do dzisiaj:

”Dokładnie 10 lat temu, WWE po raz kolejny zrewidowało nasze treści i podjęte zostały nowe strategiczne decyzje, aby stać się bardziej przyjemnym produktem dla rodzin. Naszym celem było przyciągnięcie większej ilości fanów oraz partnerów. Teraz wszyscy wiedzą, że nasza strategia się sprawdziła i działa sprawnie do dzisiaj”.

» Deadline informuje, że premiera filmu “Fighting with My Family” będzie miała miejsce 1 marca 2019 roku, a nie 1 września tego roku, jak pierwotnie było zapowiadane. Udział w tym filmie wzięły takie gwiazdy jak: Florence Pugh, The Rock, SmackDown’s Zelina Vega, Lena Headey, Nick Frost oraz rodzice Paige.