Rusev Day & Booyaka – początek czegoś wielkiego, Czy AOP będą mistrzami po dzisiejszym RAW?, 12-lecie gwiazdy WWE

» Wygląda na to, że prawdziwa przygoda Reya Mysterio z WWE właśnie się rozpoczęła, ponieważ znalazł on grupę nowych przyjaciół. Na Starrcade, Rusev był osobą która uratowała wrestlera z Meksyku, a następnie razem w walce tag teamowej poradzili sobie z przeciwnikami. Po pojedynku zarówno Rey jak i Rusev byli zadowoleni ze swojej współpracy, co również spodobało się Lanie. W poniżej zamieszczonych materiałach przedstawiamy krótkie wypowiedzi wrestlerów.

Rusev “No to zaczynamy! Booyaka Booyaka RusevDay” – Być może jest, to początek czegoś wielkiego.

» Portal bukmacherski Sky Bet informuje, że podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW, AOP pokonają Chada Gable’a i Bobby’ego Roode’a, dzięki czemu zachowają swoje tytuły mistrzowskie. Aktualnie AOP są postrzegani jako jeden z najbardziej dominujących tag teamów w federacji, więc mało prawdopodobne jest, to aby utracili RAW Tag Team Championship w starciu z wrestlerami, na których oficjele WWE nie mają większego pomysłu.

» WWE UK Superstar Joseph Conners za pośrednictwem Twittera poinformował, że w dniu dzisiejszym minęło aż dwanaście lat od jego debiutu w profesjonalnym świecie wrestlingu: