Rozpad The Authors of Pain?, Christian opowiada o SmackDown Women’s Championship Matchu, Chris Jericho przed Casket Matchem

» Podczas zeszłotygodniowego Monday Night RAW zadebiutowali The Authors of Pain pokonując Heatha Slatera oraz Rhyno. Po zakończeniu walki panowie odwrócili się od Paula Elleringa, przez co pojawiły się spekulacje sugerujące rozpad trzyosobowego zespołu. Oczywiście są to plotki, ponieważ zaprzeczył nim sam Ellering:

» Były WWE Superstar Christian wypowiedział się na temat SmackDown Live Women’s Championship Matchu podczas WrestleManii 34:

”Wiedziałem, że Asuka oraz Charlotte Flair stworzą niesamowite widowisko. Myślę, że jest to jeden z najlepszych pojedynków z udziałem kobiet. Panie opowiedziały wspaniałą historię, a ja byłem zaskoczony jej zakończenie. Myślę, że był to właściwy czas na zakończenie niesamowitego streaku Asuki”.

» Chris Jericho poinformował, że jest niepokonany w Casket Matchu i tak samo będzie po gali Greatest Royal Rumble, na której zmierzy się z The Undertakerem. Warto zauważyć, że jest to pierwszy Casket Match z udziałem Chrisa Jericho. Event GRR odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej. Pierwotnie rywalem The Undertakera miał być Rusev, ale z nieznanych powodów został on usunięty i zastąpiony przez Y2J.