Royal Rumble 2018 Zapowiedź

Wreszcie! Chciałoby się zakrzyknąć. Droga do Wrestlemanii rozpocznie się już za kilka godzin, jest to czas kiedy każdy z nas, każdy fan wrestlingu zaciera ręce i układa sobie swoją wymarzoną kartę, na największą ze scen. Pora przyjrzeć się bliżej karcie, która postawi pierwszy krok na autostradzie zwanej Wrestlemania. 

SmackDown Tag Team Champions The Usos vs Chad Gable & Shelton Bejnamin 

Można pokusić się o stwierdzenie, że The Usos od jakiegoś czasu są wiodącym tag teamem, nie tylko na SmackDown, ale i w całym WWE. Niestety, każdy przygoda kiedyś się kończy i myślę, że Usos trzymają te pasy już wystarczająco długo, a więc pora by to nowy zespół zaistniał jak mistrzowie.

TYP: Chad Gable & Shelton Benjamin

RAW Tag Team Champions Jason Jordan & Seth Rollins vs Sheamus & Cesaro

O tej walce krótko. Wszędzie można usłyszeć spekulacje, gdzie to Seth miałby zmierzyć się z Jasonem na WM-ce, dlatego powinni oni dzisiaj przegrać. Osobiście jestem zdania, że nikt nie chce zobaczyć tej walki i mam wrażenie, że nawet WWE pomimo początkowych planów, zrezygnuje z tego. Mistrzowie obronią swoje tytuły.

TYP: Jason Jordan & Seth Rollins

WWE Champion AJ Styles vs Kevin Owens & Sami Zayn – 2 on 1 Handicap Matach

Podoba mi się połączenie Owensa z Zaynem, widać że oboje świetnie się bawią mogąc współpracować ze sobą. Walka sama w sobie jest walką na przeczekanie, wiadomym jest, że AJ będzie przegrywał całą walkę, ale ostatecznie wyjdzie z opresji pokonując Kanadyjczyków.

TYP: AJ Styles

Universal Champion Brock Lesnar vs Braun Strowman vs Kane

Podoba mi się, że w tej walce widzimy Kane’a, osobiście uważam, że zasługuje na swój ostatni run nim zakończy karierę, niestety, nie stanie się to dzisiaj. Walka zapewne będzie stosunkowo krótka, ze względu na 2 Royal Rumble Matche, walkę wygra prawdopodobnie Brock, gdyż za pewnik możemy wziąć to, że Lesnar ma stracić pas dopiero na Wrestlemanii.

TYP: Brock Lesnar

30 Woman Royal Rumble Match

Historia piszę się na naszych oczach. Wiele mówi się o tym meczu, ale najczęściej pojawiają się 2 nazwiska – Asuka i Ronda Rousey, nawet u bukmacherów jedna z nich szanse na zwycięstwo ma na poziomie 2.38 a druga 2.40! Osobiście uważam, że Ronda o ile może pojawić się na RR to raczej nie wygra, historycznej przecież walki. Mój głos idzie na Asuke.

TYP: Asuka

 

30 Man Royal Rumble Match

Walka, na którą wszyscy czekają! Nie znam osoby, która byłaby fanem wrestlingu i nie wyczekiwała na tą walkę z wypiekami na twarzy. Zawsze wszyscy zastanawiają się, kto tym razem zwycięży, kto powróci, kto zadebiutuje. W tym roku, potencjalnych zwycięzców było kilku, ale jedno nazwisko pojawiało się najczęściej – Shinsuke Nakamura. Myślę, że to własnie Japończyk zwycięży, by zmierzyć się z AJ Stylesem na Wrestelamnii.

TYP: Shinsuke Nakamura