Ronda wróci do WWE, sytuacja Johna Ceny, CM Punk o skandalu z Hoganem i wiele więcej!

* Po kilku miesiącach spekulacji, gwiazda UFC Ronda Rousey potwierdziła, że wkrótce powróci do WWE po tym, jak na WrestleManii 31 pojawiła się u boku The Rocka i zaatakowała Stephanie McMahon. Ronda rozmawiała w tym tygodniu z fanami i właśnie jedno z pytań dotyczyło jej występu w kwadratowym pierścieniu.

* Brad Madoxx pracował w ostatnim czasie nad nowym gimmickiem i walczył u boku Adama Rose’a jako heel tag team – Beef Mode. Madoxx wystąpił podczas tapingów Smackdown i Main Event, gdzie przegrał w dark matchu z Zackiem Ryderem. Przedstawił się jako Joshua Kingsley.

* Pierwotne plany zakładały, by na Summerslam doszło do pojedynku pomiędzy drużynami The Miz/Stardust i Neville/Stephen Amell, co tłumaczyłoby twitterowe wojenki na linii Miz-aktor. Kiedy jednak Ryback doznał kontuzji i trzeba było odłożyć triple threa match o Intercontinental Championship na później, zdecydowano się na zmianę decyzji i dołączeniu do pojedynku Kinga Barretta.

*Poniedziałkowy odcinek RAW obejrzało przed telewizorami 3,837,667 osób, co jest wzrostem o 136 tysięcy widzów w porównaniu do poprzedniego tygodnia.

I godzina – 3,791,000 oglądających
II godzina – 3,947,000 oglądających
III godzina – 3,775,000 oglądających

* John Cena, jak zapowiadaliśmy, pojawił się w ostatnim odcinku Tough Enough i ogłosił tam, że na sto procent zawalczy z Sethem Rollinsem na Summerslam. Triple H powiedział ostatnio, że szanse na występ Johna to 50/50, ale Cena stwierdził, że „The Game” nie jest dobry w te klocki.

* Jak podaje PWInsider Stephanie McMahon sprzedała dziesiątego sierpnia 46,794 udziałów WWE za 1,012,622 dolarów., w dniu wczorajszym sprzedała ich 59,137 za ponad 1,222,953 „zielonych”

* Rodzina Roddy’ego Pipera była obecna podczas ostatniego tapingu Smackdown w Portland, gdzie mieszkali przez kilka lat a sam Piper był bardzo popularny.

* Finn Balor w ostatnim wywiadzie dla Sporting News odniósł się do tego jak udało mu się zaklimatyzować w WWE. Gwiazda NXT powiedziała, że nie wie jak to wygląda z zewnąrz, ale dla niego było to bardzo trudne ze względu na mnóstwo subtelnych różnic pomiędzy tym co było w Japonii a tym co spotkał tutaj. Musiał zaadaptować się do nowego stylu życia i pracy. Wdzięczny jest jednak federacji, która bardzo mu w tym pomogła. Zawodowo jednak czuje się już świetnie, czuje się jakby zaczynał wszystko od nowa i znów piął się w górę.

* CM Punk w wywiadzie dla RedEye Chicago wypowiedział się na temat rasistowskiego skandalu z udziałem Hulka Hogana. Sam nie do końca wie jak to skomentować, po prostu rzecze które wypowiadasz prędzej czy później do Ciebie powrócą i ugryzą Cię w tyłek. Każdy otrzymuje to na co zasługuje. Na szczęście jednak przeprosił i temat powinien zostać zamknięty. Każdy z nas mówi głupie rzeczy i nie powinien zostać oceniany na podstawie jednej wypowiedzi z przeszłości.