Ronda Rousey nieobecna na Extreme Rules – Spoiler, Ethan Carter III wkrótce mistrzem WWE NXT?, Rey Fenix debiutuje w CMLL

» Portal Cageside Seats informuje, że była mistrzyni kobiet UFC, Ronda Rousey nie pojawi się na gali PPV Extreme Rules. Jej obecność została zapowiedziana dopiero na SummerSlam. W ostatnim czasie Ronda pracowała w bardziej napiętym grafiku niż aktualny WWE Universal Champion Brock Lesnar, ponieważ występowała zarówno w telewizji, jak i poza nią. Można się zastanawiać nad tym, czy jej brak obecności na ER oznacza, że nie zostanie RAW Women’s Champion podczas Money in the Bank.

» Taz wypowiedział się na temat wrestlera, który według niego powinien zostać mistrzem WWE NXT:

”Według mnie aktualny mistrz powinien sporo popracować nad mikrofonem. On ma niesamowity wygląd, budowę ciała, włosy na głowie, wygląd twarzy, sposób poruszania się po ringu, jego atletyzm, jego praca na poziomie profesjonalisty jest czymś fascynującym. Przez wiele lat pracuje w naszej branży i wie, co trzeba zrobić, aby być najlepszym. Myślę, że po przejściu do głównego rosteru stanie się wielką gwiazdą, naprawdę wierzę w to. Wydaje mi się, że utracił trochę tej ciemności, która na samym początku go popychała w NXT i dobrym kandydatem na przyszłego mistrza jest ECIII”.

» W najbliższy piątek odbędzie się event organizowany przez meksykańską federację CMLL, podczas którego zadebiutuje Rey Fenix znany z występów na scenie niezależnej. Wrestler stworzy drużynę z Mistico oraz Caristico, a ich przeciwnikami będą Ultimo Guerrero, Negro Casas i Cavernario.