Roman Reigns o starciu na Payback, Co się dzieje z Goldbergiem?, Kongo Kong w WOS, Scott Steiner w IW

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla wwe.com, w którym wypowiedział się na temat starcia z Braunem Strowmanem podczas Payback:

”Fizycznie jestem bardzo pobity, ponieważ ostatnie dwa tygodnie były najgorsze w mojej karierze zawodowej oraz prywatnym życiu. Nigdy nie doświadczyłem takiego łomotu od swojego brata. To niefortunne zdarzenie, które wpłynęło na rozwój sytuacji mojej z Braunem Strowmanem. Ja jestem wielkim psem i zamierzam zniszczyć potwora, który polegnie w najbliższą niedzielę”.

» Były WWE Universal Champion Bill Goldberg poinformował, że pojawi się 20 maja w Las Vegas, a dokładniej w restauracji Sugar Factory, w której będzie można porozmawiać z Goldbergiem, a także zrobić sobie z nim zdjęcie:

Goldberg’s first post-#Wrestlemania 33 appearance in the US!

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)

» Z poniższego materiału wideo wynika, że Impact Wrestling Superstar Kongo Kong weźmie udział w show o nazwie World Of Sport Wrestling:

» W poniższym materiale wideo prezentujemy pojawienie się ”Big Poppa Pump”Scott Steiner na tapingach Impact Wrestling, który odbył się w zeszłym tygodniu: