Roman Reigns o debiucie Rondy Rousey w WWE, Gwiazdy na premierze filmu dotyczącego Andre The Gianta, Spotkanie Stinga z Billem Goldbergiem

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w najnowszym podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat debiutu Rondy Rousey w WWE:

”Byłem zajęty Brockiem Lesnarem, ale wiem, że to co zrobiła w ostatnim czasie było bardzo dobre. Jest w ciężkiej sytuacji, ponieważ musi się bardzo szybko nauczyć tego co my. Najważniejsze jest to, aby Ronda nie paliła się w ważnych momentach, ale raczej z tym sobie poradzi zważywszy na jej niesamowitą przeszłość”.

» WWE opublikowało kilka zdjęć, na których znajdują się: Rey Mysterio, WWE Hall of Famer Hulk Hogan, 2018 WWE Hall of Famer Mark Henry, Big Show, Triple H oraz Stephanie McMahon. Wszystkie wymienione gwiazdy pojawili się na czwartkowej premierze filmu dokumentalnego HBO Sports odnośnie Hall of Famera Andre The Gianta:

Tonight in Los Angeles: the premiere of the @hbo documentary #AndreTheGiant!

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

» WWE Hall of Famer Sting oraz Bill Goldberg pojawią się 25 sierpnia na evencie Stand Alone Wrestling’s Boardwalk Beatdown w Atlantic City. SAW promuje to wydarzenie jako największą konwencję wrestlingową od Jersey Shore: