Rhea Ripley o wielkiej pomocy otrzymanej od Cesaro, Dana Brooke podpisała nowy kontrakt z WWE, Fandango kontuzjowany?

» WWE NXT Women’s Champion Rhea Ripley w rozmowie z Sports Illustrated wyjawiła, że Cesaro był osobą, która najbardziej pomogła jej w WWE Performance Center:

“Byłam gotowa na zdobycie NXT Women’s Title. Wiedziałam, że Shayna nie jest już tak mocna. Była na kolanach. Natomiast mój finisher Riptide jest bardzo trudny do wykonania na ringu, dlatego osobą, która pomogła mi w WWE Performance Center był Cesaro. On pomógł mi, jak odpowiednio wykonać krok po kroku, aby wszystko poszło po mojej myśli. Sporo czasu poświęciliśmy na pobyt w WWE PC, ale wreszcie się udało”.

» Dana Brooke została zapytana przez redaktora Sports Illustrated odnośnie pracy w WWE NXT oraz głównym rosterze, przy czym wrestlerka zaznaczyła, iż podpisała nowy pięcioletni kontrakt z firmą:

“Musisz w pełni wykorzystać czas, który dostajesz oraz każdą okazję do zaprezentowania się bez względu na to, czy w walce z Charlotte Flair, czy Rondą Rousey. Przejście na SmackDown jest dla mnie nowym początkiem. Niedawno podpisałam nową pięcioletnią umowę z WWE i moim zadaniem w 2020 roku jest zbudowanie własnej marki. My, czyli kobiety może robić, to samo co mężczyźni, dzięki czemu mamy większą szansę na pokazanie swoich umiejętności. Oznacza, to że rok 2020 może być rokiem, w którym ludzie zobaczą moją inną, lepszą stronę”.

» Wygląda, na to że WWE NXT Superstar Fandango nabawił się urazu, o czym wrestler poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie wskazując przejście operacji łokcia.

Warto wspomnieć, że w raporcie, który pojawił się 10 dni temu, Matt Camp zauważył, że Fandango mógł nabawić się urazu łokcia, zwichnięta, ponieważ po walce z The Singh Brothers został przewieziony do pobliskiego szpitala.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My dreams of pitching in the @mlb are kinda over?…. #tommyjohn #nipple

Post udostępniony przez WWE Fandango (@wwefandango)