Przedstawiciele NJPW o stanie zdrowia Shibaty, Will Ospreay w WWE?, Urodziny legendarnego sędziego, Dark Match po WWE 205 Live

» Na ostatniej konferencji prasowej New Japan Pro Wrestling, przedstawiciele federacji odpowiedzieli m.in. na pytanie dotyczące stanu zdrowia Shibaty, który nabawił się poważnej kontuzji w walce z Kazuchika Okadą:

„Nie można obecnie skomentować żadnych możliwych skutków ubocznych ze względu na jego stan.”

» Will Ospreay udzielił zaś wywiadu dla ESPN w którym wypowiedział się na temat ewentualnego przejścia do WWE:

„Jestem zakontraktowany. Z Ring of Honor. Z New Japan Pro Wrestling. Nie mam wyboru. Czy chciałbym coś zmienić? Absolutnie, lecz muszę pokazać im, że jestem czegoś wart i to właśnie będę robił. Spędzę dwa lata w Ring of Honor, a potem powiem „Hej, zrobię to co chcę!” (…) Czy to znaczy, że chcę iść do WWE? Obecnie nie, bo tego nie chcę. Po prostu chcę być sobą i chcę być szczęśliwy. Moje szczęście przebiega nad priorytetami.”

» Sędzia Impact Wrestling – Earl Hebner obchodzi dziś swoje 68 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Po zakończeniu najnowszego odcinka WWE 205 Live, w Dark Matchu, Shinsuke Nakamura pokonał Dolpha Zigglera. Za 4 dni, ponownie wejdą do ringu, tym razem podczas gali Backlash. Jak myślicie, czy na Backlash ponownie wygra Nakamura? A, może dojdzie do ogromnej niespodzianki?