Powrót Rosy Mendes, Finn Balor zbiera aplauz od publiczności, Gwiazdy ROH, Echa WrestleManii

* CM Punk niespodziewanie pojawił się w czwartek w nocy w Colt Cabana Comedy Show w Chicago.

View image on Twitter

* Rosa Mendes walczyła w tym tygodniu na gali w Dublinie, po raz pierwszy od czasu jej walki na Tribute to the Troops 2014. W zespole z Emmą i Natalyą pokonała Summer Rae, Alcia’ę Fox oraz Cameron. Po walce Rosa opublikowała wpis na swoim Instagramie: „Jestem bardzo szczęśliwa!! Nie sposób opisac słowami tego co działo się w mojej głowie, gdy wchodziłam dzisiaj do ringu!! #WWEDublin”

* WWE.com opublikowało wywiad z Bad News Barret’em w którym rozmawiają o jego nowym wyglądzie oraz o tym jak to jest być jednym z największych gwiazd w WWE. Barret skomentował zmianę swojego wyglądu tak: „Cóż, kilka miesięcy byłem poza akcją z powodu kontuzji. Jak zawsze kiedy bierze się wolne, chce się wrócić lepszym niż kiedykolwiek. Czułem, że zmiana mojego wyglądu oraz lepsza wydolność pozwoli mi wrócić jako jeszcze lepszy Bad News Barret.”

* Paragon Pro Wrestling w Las Vegas wydało oświadczenie, o ich nowym kontrakcie krajowym z telewizją POP, którą posiada 85 milionów gospodarstw domowych.

* Jak zobaczyliśmy na czwartkowym SmackDown, WWE już drugi tydzień z rzędu przełożyło zapowiadaną walkę pomiędzy Danielem Bryan’em, Dolph’em Ziggler’em a Sheamus’em i Bad News Barret’em. W zeszłym tygodniu obejrzeliśmy walkę Bryan’a z Shemus’em, a w tym tygodniu główna walką okazała się walka Daniel Bryan, Dolph Ziggler & Roman Reigns vs Sheamus, Bad News Barret & Big Show. *

Zawodnik WWE NXT Hugo Knox ujawnił na swoim Twitterze, że ostatnio w Birmingham, Alabama, przeszedł operację, zerwanego ścięgna bicepsa. Operację przeprowadził Jeffrey R. Dugas, w szpitalu św, Vincenta. Przeprowadził on operacje wielu zawodników WWE, m.in. Kofiego Kingston’a, Batisty oraz Edga.

* Finn Balor powrócił do domu, i otrzymał ogromny aplauz na czwartkowym SmackDown w Dublinie. Pokonał Nevilla. Po walce wyszedł Sheamus i pogratulował Balorowi, jednak gdy już miał odchodzić odwrócił się i poczęstował Balora Brogue Kickiem.

* Warto zauważyć, że obecnie wszyscy poza dwoma męskimi mistrzami w WWE pochodzą z Ring of Honor, tymi dwoma mistrzami są John Cena oraz Tyson Kidd. Pozostali, tj. Tag Team Champion Cesaro, Intercontinental Champion Daniel Bryan, NXT Champion Kevin Owens oraz WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins wywodzą się właśnie z ROH.

* Nawiązując do NXT Champion’a Kevin’a Owens’a, rozpoczął on w ostatnich dniach feud na Twitter’ze z Hideo Itami’m.

* Dwaj synowie Kevin’a Von Erich’a byłej gwiazdy WWE odbędą swoje tryout’y w WWE w maju. Były wrestler zapowiedział obecność Ross’a i Marsh’a w Orlando właśnie w maju.

* Możemy w najbliższej przyszłości spodziewać się powrotu do WWE, byłego World Heavyweight Champion’a The Great Khali’ego, który powiedział o tym na swoim Twitter’ze. Zawodnik powiedział, że dobrowolnie zrobił sobie przerwę od ringu, ale teraz wraca do USA, z nowymi przyjaciółmi którzy pomogą mu przenieść WWE także do Indii.

* WWE dodało The Blue Meanie oraz Stevie’go Richards’a do sekcji alumni na WWE.com

* Na Extreme Rules planowany jest jeden z tych dwóch pojedynków Big Show vs. Roman Reigns lub ShowKane vs. ReignsRyback. Prawdopodobnie dodana także zostanie stypulacja do walki Rusev’a przeciwko US Champ’owi John’owi Cena’ie.

* Pojedynek : Sami Zayn vs. Rhyno został zapowiedziany na najbliższy epizod NXT. Debiut Dana’y Brooke także został zapowiedziany.

* Dopływają nowe doniesienia na temat WrestleManii 31. Prawdopodobnie Brock Lesnar podpisując kontrakt wiedział, że Seth Rollins zdobędzie mistrzostwo. Także Roman Reigns wiedział kilka dni przed największą galą w roku, o tym, że nie zdobędzie pasa. W tym roku oficjele WWE sądzą, że federacja zmarnowała rok budowania Reigns’a, aby potem przez głos fanów, zniszczyć moment kulminacyjny jego kariery.