Podsumowanie tygodnia WWE 08.06-14.06.2015

Zapraszam na powracające podsumowanie tygodnia i życzę miłego czytania.

I. Kevin Owens Open challange.

W tym tygodniu RAW otworzyło starcie słowne między Kevinem Owensem a Johnem Ceną. Mistrz NXT zaśmiał się z mistrza U.S i chwilę później w sposób podeśmiania się z Jona ogłosił własny challenge o pas NXT. Na wyzwanie Owensa odpowiedział Neville, jednak pas NXT po walce nie zmienił posiadacza. Mam nadzieję, że dziś również zobaczymy zwycięskiego mistrza NXT, gdyż trzeba promować młode gwiazdy a Owens wprowadza coś nowego do głównego rosteru.

II.Czy Ryback obroni pas?

Dziś w nocy Ryback po raz pierwszy będzie bronił pasa interkontynentalnego, który zdobył dwa tygodnie temu. Jego pierwszym rywalem będzie Big Show z którym spotkał się podczas ostatniego Miz TV. Ich spotkanie zakończyło się Shell Shockiem na gigancie. Czy zobaczymy to samo już dzisiaj?

III. Czy Rollins da radę bez J &J security?

Seth Rollins podczas zeszłotygodniowego Smackdown oznajmił, że da radę obronić pas bez niczyjej pomocy, na RAW żeby to udowodnić zmierzył się ze swoimi ochroniarzami, przez interwencję Deana Ambrosa przegrał tą walkę. Podczas MITB przekonamy się czy Seth da radę.

IV. Dusty Rhodes nie żyje.

W tym tygodniu doszła do nas bardzo smutna wiadomość, legenda wrestlingu, WWE Hall of Fame oraz ojciec dwóch zawodników WWE ( Codiego Rhodesa i Goldusta) Dusty Rhodes nie żyje.