Podsumowanie tygodnia WWE 08.01-14.01.2018

Zapraszam do kolejnego podsumowania wydarzeń z ubiegłego tygodnia w WWE.

I. Powrót The Miza.

The Miz po 6 tygodniach nieobecności spowodowanej kręceniem scen to najnowszego filmu. Był mistrz interkontynentalny przemówił do widzów a następnie dowiedzieliśmy się, że podczas 25 czerwonej tygodniówki Miz otrzyma swoje starcie rewanżowe o tytuł będący w posiadaniu Romana Reignsa. Tej samej nocy Miz wysłał oświadczenie mistrzowi atakując go po jego walce.... and the trio stands tall as Raw concludes.

II. “Woken” Matt Hardy w ringu.

Matt Hardy przez ostatnie tygodnie pojawiał się na arenie RAW jednak podczas ostatniego epizodu mogliśmy po raz pierwszy obserwować go w ringu, Matt prawdopodobnie wystąpi w Royal Rumble matchu a następnie będzie kontynuował swoją “wojnę” z Brayem Wyattem.WWE Photo

III. Kontuzja Samoa Joe

Samoa Joe powrócił w listopadzie po kontuzji, jednak teraz ponownie będzie musiał pauzować. Joe podczas walki z Rhyno nabawił się kontuzji stopy, która prawdopodobnie wykluczy go również z Royal Rumble matchu. Jaka będzie dalsza przyszłość byłego mistrza NXT? Zobaczymy.... and he declares for the Men's Royal Rumble Match.

IV. Koniec kariery Paige?

W tym tygodniu dotarły do nas smutne wieści, Paige podczas jednego z live eventów doznała urazu, kontuzja okazała się na tyle poważna, że może zakończyć jej karierę. Podobna sytuacja miała miejsce w 2011 roku z Edgem. Na tą chwilę Angielka jest usunięta z Royal Rumble matchu, a czy po wróci do ringu, nie wiadomo.Znalezione obrazy dla zapytania wwe paige

 

V.Walka o pas TT Smackdown na Royal Rumble.

W ubiegłym tygodniu podczas walki o pasy Tag teamow na Smackdown pojawiły się kontrowersje. Chad Gable i Shleton Benjamin zdobyli z początku pasy TT jednak decyzja została zmieniona po tym jak do ringu wszedł drugi sędzia i oznajmił że w ringu znajdowała się zła osoba, po wznowieniu walki, bracia Uso obronili pasy mistrzowskie. Na Royal Rumble Gable i Benjamin dostaną jeszcze jedną szansę na zdobycie pasów w 2 or 3 falls matchu.One week after nearly beating The Usos for the SmackDown Tag Team Championship, Chad Gable & Shelton Benjamin stalk to the ring.