Pete Dunne o zmianie imienia i jego przenosinach do głównego rosteru

» W ostatnim wywiadzie dla My Love Letter To Wrestling z gwiazdą NXT UK Markiem Andrewsem, Pete Dunne omówił swoją reakcję na zmianę imienia na Butch, o tym, że został powołany do głównego rosteru WWE i wiele więcej.

O zmianie swojego imienia na Butch :

„To jest ekscytujące, ale też trochę, to znaczy, jest po prostu inne. Ale myślę, że nadszedł czas, aby to trochę zmienić. Jak już mówiłem, pięć lat, nowy początek. Dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Chodzi o to, że w moim przypadku, niezależnie od tego, czy chodzi o nazwę, czy cokolwiek innego, co się zmienia, tak naprawdę nie to jest tym, co od początku przyciągnęło mnie do publiczności, prawda? Lubię myśleć, że chodzi o jakość pracy na ringu i to właśnie zamierzam utrzymać na tym samym poziomie. Będzie coraz lepiej. Z biegiem czasu będzie coraz lepsza, więc tak to widzę. Jeśli uda mi się przyciągnąć tłum dzięki jakości mojej pracy na ringu, to właśnie to zamierzam robić. Na przykład ja, Trent i Tyler robiliśmy w nim zdjęcia promocyjne czy cokolwiek innego, a nawet wcześniej, kiedy robiłem rzeczy z Ridge’em i Oneyem oraz Dannym w NXT, znowu, byliśmy jakby na marginesie tego, podczas gdy teraz wygląda na to, że pójdziemy z tym na całość. Więc czemu nie, prawda? Czuję się dobrze, pasuje do tego, a ja mam teraz 28 lat. Dorastam jeszcze bardziej, jestem w NXT już od dłuższego czasu. Więc jeśli kiedykolwiek jest czas, aby spróbować czegoś nowego i po prostu to zrobić, to właśnie teraz. Jestem podekscytowany, żeby zobaczyć, co to przyniesie”.

O tym jak dowiedział się, o swoim powołaniu do głównego rosteru :

„Tak jakby już od kilku tygodni miałem pojęcie o tym, że mój czas w NXT może dobiegać końca. Jednak jeśli chodzi o powołanie na SmackDown i wszystko co się z tym wiąże, to było to naprawdę szybko. Byłoby to dzień przed tym, jak podróżowałem całkiem sporo, zaczynając znajdować sugestie. Więc tak, wiedziałem już od jakiegoś czasu, naprawdę od czasu, gdy byłem w NXT, wiedziałem, że „Okej, prawdopodobnie zbliżam się do końca mojej kariery w NXT.” A potem, szczególnie w ostatnim miesiącu lub tak, rzeczy naprawdę nabrały tempa i zaczynasz słyszeć rzeczy i tego typu rzeczy. Ale sezon WrestleManii, to dodaje do tego. To świetny moment, by zostać powołanym i znaleźć się w tym gronie. Tak więc, już patrzyłem, mimo że byłem w NXT, wciąż dostając się do takich rzeczy jak Rumble i Survivor Series, więc powoli odhaczam je wszystkie. I oczywiście Mania jest tym wielkim, więc to świetny czas, by dostać powołanie .

O wymarzonych rywalach w głównym rosterze :

„Częścią tego jest dopasowanie się do ludzi, z którymi mam jakąś historię, prawda? Riddle to oczywiście jedno z głównych nazwisk, ponieważ nigdy nie udało nam się osiągnąć zamierzonego celu. Wiesz, oczywiście byłem mistrzem tagów, kiedy musiałem odejść z powodu pandemii, a on oczywiście robi teraz rzeczy z Randym [Ortonem]. Więc to jest kolejne nazwisko, które byłoby świetne”.

„Jeśli chodzi o SmackDown, myślę, że byłoby świetnie zmierzyć się tam z Shinsuke [Nakamurą]. To pojedynek, którego chciałem od lat, nawet przed jego pobytem w WWE. Myślę, że dzień, w którym tam wejdziemy, będzie bardzo dobry. Ale jest tam tak wiele osób, które – i czuję, że jeśli nie dostanę się tam teraz i nie zagram tych pojedynków, to może być za późno, prawda? Minęło już tyle czasu, a ludzie tacy jak AJ Styles, wciąż są absolutnie zabójczy.”

O jego potencjalnym starcu z AJ Styles’em :

„Kiedy byłem dzieckiem, był on moim ulubionym wrestlerem” . To jest jak wrestling z Mattem Sydalem i innymi tego typu ludźmi. Te pojedynki były dla mnie bardzo ważne, gdy zaczynałem interesować się wrestlingiem, więc oczywiście jest na tej liście. Ale wielu z tych gości nie chcę przegapić, prawda? Dlatego teraz mogę tu być, potencjalnie rozegrać kilka takich pojedynków i stworzyć coś, z czego jestem dumny i mam nadzieję, że fani będą tym zainteresowani. I znowu, teraz jest ten czas.”