Sting MyWrestling

Oficjalnie: Sting w ringowej akcji na żywo po raz pierwszy od 6 lat!

Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite, doszło do fizycznej konfrontacji Ethana Page’a i Scorpio Sky’a ze Stingiem i byłym mistrzem TNT, Darbym Allinem. W konsekwencji, na Double or Nothing został zapowiedziany Tag Team Match. Dla Stinga będzie to pierwsza walka przed publicznością na żywo od 6 lat.

Jego ostatnim pojedynkiem było starcie z Sethem Rollinsem na gali WWE Night of Champions 2015. Podczas tej walki, Sting doznał kontuzji, która wyeliminowała go na kilka lat.

W All Elite Wrestling, “The Icon” zadebiutował pod koniec ubiegłego roku. Od razu został wpisany do rosteru na oficjalnej stronie internetowej, a Tony Khan podkreślał w wywiadach, że Sting dostał zielone światło od lekarzy i jest gotów powrócić na ring.

Już na tegorocznym AEW Revolution, zobaczyliśmy nagrywany wcześniej Street Fight z udziałem Stinga i Darby’ego Allina. Wówczas, pokonali oni Briana Cage’a i Ricky’ego Starksa. Był to jednak Cinematic Match. Walka na Double or Nothing, jak potwierdzili komentatorzy, będzie odbywała się na żywo w Daily’s Place, przed pełną publicznością.

W marcu, Sting skończył 62 lata. Czy zaskoczy nas czymś podczas majowego PPV od AEW? Z niecierpliwością czekamy!