Oficjalne wiadomości o przyszłości Jeffa Hardy’iego, Co wydarzyło się po zakończeniu RAW?, Zapowiedź SmackDown Live

» WWE potwierdziło kontuzję Jeffa Hardy’iego, która zostanie wyeliminowana dopiero operacyjnie. Jeff przejdzie operację w następny wtorek. Operacja będzie polegała na całkowitej naprawie mięśni w pobliżu ramienia Jeffa. Eric Rowan i Shelton Benjamin przechodzili taką samą operację i byli poza akcją przez około 6-7 miesięcy. Zakładając podobny czas rehabilitacji, Hardy powinien powrócić około maja 2018 roku, czyli po WrestleManii 34.

» Po zejściu z anteny na dzisiejszym RAW zdarzyła się bardzo ciekawa sytuacja. Braun Strowman wyszedł i zaatakował mistrza Cruiserweight Enzo Amore. Po wyjściu Brauna z ringu roster 205 Live atakował Enzo na oczach Strowmana. Poniżej wideo z całej sytuacji.

 

» WWE ogłosiło, że na SmackDown Live Commissioner Shane McMahon odpowie na słowa Kevina Owensa z zeszłego tygodnia. Ogłoszone również zostały: Tye Dillinger vs. Baron Corbin, The Hype Bros vs. The Usos i bułgarska celebracja Ruseva. Na 205 Live zobaczymy walkę Tony Nese vs. Akira Tozawa oraz rozwiązanie tego co działo się na RAW z dywizją Cruiserweight.

•Gala będzie skupiać się na:

* Shane McMahon oficjalnie odpowiada na słowa Kevina Owensa

* Czy Shinsuke Nakamura odpowie na kontrowersyjne komentarze Jindera Mahala?

* Czy Baron Corbin odpłaci się Tye’owi Dillingerowi?

* Rusev zostanie uhonorowany podczas Celebracji ” Dumy Bułgarii”

* The Hype Bros wyzywają do walki The Usos