NXT Takeover: Stand & Deliver oraz WrestleMania’s Legendary Moments na Extreme Sports!

Jak pierwotnie poinformował Rafał Tomasiak na Twitterze, a potwierdził Paweł “Boryss” Borkowski na Facebooku, już jutro (10 kwietnia), Extreme Sports Channel wyemituje dodatkowe programy WWE!

O godz. 10:00 standardowo wyemitowana zostanie powtórka RAW, z kolei o 14:00 prawdziwa niespodzianka dla fanów – WrestleMania’s Legendary Moments!

To niesamowity program poświęcony najwspanialszym momentom z WrestleManii. Jego premiera odbyła się w 2019 roku na kanale FOX w Stanach Zjednoczonych. W oryginale, narratorem jest sam John Cena.

Następnie, o godz. 15:00 premiera WWE Main Event, a o 16:00 rozpoczynamy NXT Takeover: Stand & Deliver!

Pierwsza część zostanie skrócona do 45 minut, jednakże druga wyemitowana zostanie w całości. Taki obrót spraw oznacza powrót NXT Takeover do ramówki Extreme Sports. Czy już na zawsze? Zobaczymy. Pewne jest natomiast to, że emocji 10 kwietnia na Extreme nie zabraknie!


Przypominamy, że w sobotę o 18:00 na YouTube startujemy z wielkim podcastem przed WrestleManią 37. Wśród prowadzących, członkowie naszej redakcji, Mateusz Kirpsza (związany również z Radiem GOL) oraz Piotr Małecki (prowadzący “Głos Wrestlingu”). Gośćmi będą PiTeRo, Piotr Majchrzak, Jakub Kazula i Piotr “Sabinq” Gilewski! Zapraszamy!