Nowe informacje na temat gry od AEW

Wygląda na to, że wyciekło kilka informacji na temat pierwszej gry wideo od AEW, „AEW: Fight Forever”. Na Amazon UK pojawiła się strona przedsprzedażowa, która została po czasie usunięta. Zawierała ona pokrótce kilka interesujących szczegółów, dotyczących tego czego fani mogą oczekiwać od gry. Wydaje się, że dużym zainteresowaniem może cieszyć się tryb kooperacji online.

Opracowana przez YUKE’s Co, Ltd., twórców licznych gier o tematyce wrestlingowej, które sprzedały się w milionach egzemplarzy, gra „AEW: Fight Forever” łącząca w sobie klimat arkadowego wrestlingu z finisherami All Elite Wrestling i ofensywnymi akcjami drużynowymi. Obecnie All Elite Wrestling co tydzień szturmem zdobywa widzów na stacji TNT i TBS swoimi programami Rampage i Dynamite, na których pojawiają się jedne z największych legend wrestlingu, a także grono zupełnie nowych zawodników i high- flyerów. „AEW: Fight Forever” łączy w sobie wszystko co najlepsze w jednej grze!

Na stronie pojawiły się również informacje na temat dostępnych rodzajów pojedynków w grze.

Single, Tag-Team, 3-Way, 4-Way, Ladder, Casino Battle Royal, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights Out, Exploding Barbed Wire Death a także kooperacyjny tryb online!

Żadne z tych wiadomości nie zostały na razie potwierdzone przez AEW. Gra ma zostać wydana do końca tego roku.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl