Neville może występować na scenie niezależnej, Roman Reigns zaakceptował wyzwanie Brauna Strowmana, UK Stars w grze WWE 2K19

» Podobno były WWE Cruiserweight Champion Neville nie jest już związany kontraktem z federacją World Wrestling Entertainment. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio twierdzi, że Neville może teraz walczyć, gdzie tylko zechce. Warto przypomnieć, że wrestler z UK swoją przygodę z WWE rozpoczął w 2012 roku, gdzie pracował w NXT jako mistrz. W połowie października ubiegłego roku zdecydował się na opuszczenie federacji ze względu na swoją słabą pozycję w firmie przez, co stracił tytuł mistrzowski na rzecz Enzo Amore. Od tego czasu nikt nie wiedział, co się dzieje z Nevillem.

» Po poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, Braun Strowman rzucił wyzwanie Romanowi Reignsowi do solowej walki, po tym jak został brutalnie zaatakowany przez wszystkich członków The Shield. WWE Universal Champion za pośrednictwem Twittera postanowił zaakceptować wyzwanie posiadacza walizki Money in the Bank.

» WWE 2K19 pojawi się w październiku 2018 roku. Gra będzie dostępna na takich platformach jak: PS4, Xbox One oraz Windows PC. Na okładce tegorocznej edycji znalazł się WWE Champion AJ Styles. Jak się okazało w grze będą dostępni WWE UK Champion Pete Dunne oraz Tyler Bate.