MW-Studio #63 LIVE – Rewolucja AEW! (Gość: Arek Paterek) – #WrestlingPL dla Ukrainy

Tak jak zapowiadaliśmy kilka dni temu, już w najbliższą niedzielę, 6 marca o godz. 20:00 spotykamy się na YouTube w celu omówienia karty walk AEW Revolution.

Samo Revolution będzie oczywiście wyjątkowym wydarzeniem, ale także nasza transmisja będzie szczególna. Po pierwsze, nasi redaktorzy – Paweł Skowron, Franciszek Pirek i Filip Dolewski gościć będą komentatora Kinguin PTW, Arka Paterka. Co ważniejsze, w kontekście All Elite Wrestling, Arek, wraz z Łukaszem „Balikiem” Balińskim, został również komentatorem Dynamite i Rampage na antenie Warner TV. Nie zabraknie zatem rozmowy o tej niesamowitej wiadomości i o tym, czego widzowie Warner TV mogą spodziewać się w wieczorne wtorki i soboty.

Po drugie, w ostatnim czasie za pośrednictwem portalu siepomaga.pl, została utworzona skarbonka, z której darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną: „Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!”. Jej organizatorem jest były redaktor MyWrestling i twórca Głosu Wrestlingu, Piotr Małecki. Już teraz we wspomnianej skarbonce jest ponad 1000 zł, a liczymy na to, że kwota zdecydowanie urośnie podczas dwóch zapowiedzi Revolution.

Zastanawiacie się, dlaczego dwóch? Otóż, jak już wiecie, my jako MyWrestling robimy swój live w postaci MW-Studio w niedzielę o godz. 20:00, jednak nie będzie to jedyna zapowiedź Revolution tego wieczoru na polskim YouTube. O 21:30, swój live organizuje również Głos Wrestlingu, gdzie także będziecie mogli usłyszeć m.in. Arka Paterka. Mamy nadzieję, że będziecie z nami obecni i szczególnie podczas tych dwóch live’ów, okażecie wsparcie naszym sąsiadom, Ukraińcom w tym niewyobrażalnie trudnym dla nich czasie.

Każda wpłata przekazana podczas transmisji, zostanie wspomniana na livie. Dodatkowo, dla osoby, która wpłaci najwięcej pieniędzy w trakcie trwania MW-Studio, szykujemy małą niespodziankę. O szczegółach poinformujemy jeszcze przed rozpoczęciem niedzielnego live’a. Warto być z nami. Warto pomagać.

Dlatego raz jeszcze przypominamy… Słyszymy się w niedzielę od 20:00 na kanale MyWrestling. Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów AEW i nie tylko!