Możliwe zakończenie walki Bryana z Cassem, Flash Morgan Webster chce wygrać WWE UK Title, Earl Hebner uczestnikiem eventu AII In

» Podczas zbliżającej się gali WWE PPV, Daniel Bryan po raz kolejny zmierzy się z Big Cassem. Z tej racji, Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live omówił, w jaki sposób może wyglądać zakończenie tej walki:

“Daniel Bryan wygrywa tak rzadko, że oficjele WWE zdecydowali się na kontynuowanie tego konfliktu. Myślę, że na Money in the Bank, The Miz wpłynie na porażkę Daniela Bryana, przez co ponownie zmierzą się ze sobą na gali SummerSlam”.

Pojedynek Miza z Bryanem chcą zobaczyć wszyscy fani wrestlingu i najpewniej tak się stanie w niedalekiej przyszłości, ale musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

» Uczestnik tegorocznego turnieju WWE United Kingdom, Flash Morgan Webster wypowiedział się na temat swojej szansy, przed którą stanie 18 oraz 19 czerwca w Wielkiej Brytanii. W poniższym materiale wideo możecie obejrzeć występ Webstera na tygodniówce WWE 205 Live w Six Man Tag Team Match.

» Były WWE & TNA Referee, Earl Hebner weźmie udział w wydarzeniu AII In, które odbędzie się 2 września. Będzie on pracował razem z takimi osobowościami, jak: Paul Turner, Rick Knox, Todd Sinclair oraz Jerry Lynn.